22.05.2022 | 12:30 | M | Př.Kopanina
FK Meteor Praha VIII D
3:6
[2:2]

Přední Kopanina - Ve slunečné květnové neděli proběhlo utkání mezi mladšími žáky domácí Přední Kopaniny a "D" týmem Meteoru. FCPK už poslední dobou tradičně do zápasu skvěle skočila a po sedmi minutách se těšila z dvougólového náskoku. Meteor však stihl dorovnat ještě před přestávkou a během druhého poločasu spustil kanonádu, která upravila skóre na konečné 3:6.

Hodnocení zápasu - Jan Kozlík:

Do zápasu jsme opět nastoupili hezky. Dali jsme 2 góly a klasicky odmítli přidat další 4 tutovky. Opět jsme polevili a pustili soupeře do tlaku. Opakoval se tedy scénář několika zápasů, které dobře začneme a necháme si je utéct. Bohužel se nám rozložila obrana kvůli nevolnostem dvou stěžejních hráčů a otěže zápasu převzal soupeř a pohodlně si došel pro 3 body.

Merta - Filipovský, Ghadhab, Hemrová, Mikula - Novotný, Púčík, Sonntag - Škopek, Tekushev, Vovkanič. Hokejové střídání: Hanus, Jeřábek, Bošek. Trenér: Jan Kozlík.

5. Mikula (1:0), 7. Mikula (2:0), 40. Tekushev (3:2)