SK Motorlet Praha D
Mladší žáci (U13)
4:4
[0:0]

U Mrázovky - V neděli na prvního máje se utkali žáci Motorletu a Přední Kopaniny. Skóre otevřel prvně-jmenovaný tým ve 13. minutě, což byl nakonec i jediný gól prvního poločasu. Po přestávce se však spustila přestřelka, která vyústila v 7 vstřelených branek za posledních 15 minut zápasu. Hráči FCPK ještě 3 minuty před závěrem prohrávali o 2 góly, ale dramaticky dokázali srovnat na konečných 4:4.

Hodnocení zápasu - Daniel Javornický:

Kvalitní, technicky vyspělý soupeř, což nám konec konců vyhovuje více, než týmy, které nakopávají a nehrají moc konstruktivně. Poločas 1. byl nahoru dolu, na obou stranách spousta šancí, pěkný fotbal. Samozřejmě jsme se bez fatálních hrubek neobešli, to nás mrzelo a byl to jediný důvod, proč jsme opět odcházeli pouze s bodem. Druhá půle  extrémně bojovná, převážně ve středu hřiště. Trápila nás koncovka, kluky chválím, že to nevzdali a ubojovali remízu. Eliminovat asistence na polovinu gólů soupeře, mohlo být i lépe.

Merta - Dragon, Filipovský, Hanus, Hemrová - Jeřábek, Mikula, Novotný - Púčík, Škopek, Tekushev. Hokejové střídání: Vovkanič, Slivenecký, Sonntag.Trenér: Jan Kozlík.

56. Jeřábek (2:1), 62. Mikula (3:2), 68. Jeřábek (4:3), 69. Tekushev (4:4)