22.04.2022 | 17:00 | M | Řepy
TJ Sokol Řepy
8:2
[3:0]

Řepy - na hřišti v Řepích předvedl domácí celek dominantní výkon od samotného začátku a hráčům Přední Kopaniny to velmi ztížil už v páté minutě, kdy vedl 2:0. Po další obdržené brance dokázala FCPK hned po začátku druhého poločasu alespoň snížit na 1:3, avšak toto skóre netrvalo dlouho. Řepy postupně náskok navyšovaly a nakonec porazily soupeře 8:2.

Hodnocení zápasu - Daniel Javornický:

Po celkem vydařeném zápase na hřišti sparťanek jsme obdrželi těžké KO. S kvalitativně srovnatelným, ne-li horším soupeřem jsme přijeli zabojovat a ukázat mu zlepšení z naší strany oproti podzimu. Do karet nám úplně nehrálo páteční načasování, tým se sešel cca 30 min před výkopem, dle toho vypadala naše příprava, rozcvička, ospalý vstup do zápasu, konec konců celé utkání, ve kterém jsme nebyli schopni navázat a hráli jsme druhé housle.

Kluky učíme, aby nenakopávali, hráli konstruktivně. Snažili se, nicméně jsme byli vystrašení, slabí, báli se nabídky, náš brankář to tedy měl těžké a z těchto situací obdržel minimálně 4 branky. Po poločasové pauze jsme poměrně rychle vstřelili branku a vypadalo to, že zápas zdramatizujeme. O minutu později nastala, bohužel pro nás šílená minela v obraně, kterou Řepy nelítostně potrestaly. To nás psychicky zlomilo a byli jsme opět ve starých kolejích z předešlé půle, soupeř to na nás valil a bylo jen otázkou, kolik gólů ještě inkasujeme.

Více bych se k utkání vyjadřovat nechtěl. My trenéři bereme tuto prohru především jako naší. Co se týče hráčů – rád bych vzkázal, ať zvednou hlavy nahoru. I takový fotbal občas je. Snažili se přes veškerou nepřízeň hrát po zemi, kombinovat, vtloukáme jim do hlav, že jedině takto je to správně. O to více chápu, že je pro ně deprimující vidět soupeře drtivě vyhrát, když pouze nakopává a chodí agresivně do soubojů. Všem dnům není konec, je nutné dále chodit na tréninky a společně si zbylé 2 měsíce sezóny užít, to je hlavní důvod, proč hrajeme fotbal, výsledky a tabulka jsou druhořadé, v tomto věku možná i na místě posledním.

Merta - Dragon, Filipovský, Hanus, Hemrová - Jeřábek, Mikula, Novotný - Púčík, Škopek, Tekushev. Hokejové střídání: Vovkanič. Trenér: Jan Kozlík.

36. Filipovský (3:1), 45. Púčík (6:2)