05.06.2022 | 14:30 | M | Kbely
3:8
[1:6]

Po výhře nad Spartakem Kbely se dorost vrátil na druhou příčku tabulky

Kbely - Starší dorost poslední dvě kola zabral a soupeřům nastřílel dohromady patnáct branek. Naposledy na stadiónu Spartaku Kbely osm. Výhru 8:3 zpestřily hattricky Jonáše Juska a Pavla Břízy. Kopanina rozhodla zápas už v prvním poločase. V tabulce se díky tomu svěřenci trenéra Vašuta vrátili na druhé místo přeboru Prahy.

Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut :

Prvním poločasem k povinným bodům. Za výkon v prvním poločase vítězství zasloužené. Nic na tom nemění ani fakt, že soupeř je v tabulce "dole". Na výborném hřišti jsme předváděli dobrý fotbal s výborným pohybem a skvělými průnikovými přihrávkami, které jsme s přehledem zakončovali. Třikrát se trefil Pavel a i třikrát Jonáš. V druhé půli jsme prostřídali, ale hlavně někteří hráči "ubrali plyn". A začali řešit a hledat chyby všude možně, jen né u sebe. Zápas se už pak dohrával, pěkné góly vstřelili ještě George s Tomášem. Věřím, že výsledkově navážeme teď doma proti Ďáblicím.

Hrubý - Pendelín M. (46. Pantoflíček), Tržický (K), Valenta, Posukan - Jusko T., Bíro (69. Smejkal), Sellers (61. Novák), Jusko J. - Dimitrov M., Bříza P. Trenér: Miroslav Vašut.

11. Jusko J. (0:1, as. Sellers), 12. Bříza P. (0:2), 15. Bříza P. (0:3, as. Jusko J.), 16. Jusko J. (0:4, as. Sellers), 25. Bříza P. (0:5, as. Jusko T.), 33. Jusko J. (0:6, as. Sellers), 59. Sellers (2:7, as. Jusko J.), 87. Tržický (3:8)