21.05.2022 | 11:30 | M | Libuš
7:1
[4:0]

Starší dorost prohrál s vedoucí Libuši a opustil druhou příčku

Libuš - Starší dorost prohrál ve 22.kole přeboru Prahy na hřišti vedoucího týmu v Libuši. To se stát může, bohužel bylo to vysoko 1:7 a je to už čtvrtá prohra a k tomu dvě remízy na jaře. V posledních 4 kolech tým třikrát prohrál, jednou remizoval a trápí se. Činnost přerušil Ali Muftuler a bez něj svěřenci trenéra Vašuta hledají svou tvář.

Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut :

Krutá realita. Když jsem v zimě přebíral mužstvo, říkal jsem si, že tento zápas na Libuši bude vyvrcholením jara. Nečekal jsem, že tomu tak nebude. Malé srovnání. Soupeř nastupuje v 18 hráčích, nás je jen 11. Rozcvičuje se 35 minut před zápasem, mé tři opory týmu, přijíždějí k utkání 20 minut před výkopem. Dostáváme sedm branek. Přesto, tři si dáváme sami tím, že neplníme to, co jsme si řekli - chybná rozehrávka, nedovolit soupeři dát míč za obranu, zodpovědně v pokutovém území. Přesto hráčům, kteří byli, toho moc vytknout nemohu. Spíš mne mrzí, kde jsou Ti "srdcaři", Ti, kteří se budou za Přední Kopaninu "prát". Na pondělí jsem si svolal hráče. Snaha jim říct, že i když hrajeme nyní "bídu", stále můžeme v tabulce skončit vysoko. Chce to jen - trénovat, přijít na utkání a tam odevzdat vše. Máme sice obrovský problém se vstřelením gólu /doma se to podařilo naposledy, dne 3.4. !!!/. Takže, synci, ve středu a v pátek je trénink, v neděli doma utkání. Ukažte, že si červeno-modrý Dres, zasloužíte.

Hrubý - Bíro, Tržický, Valenta, Novák - Bříza R., Jusko T., Smejkal, Bříza P. - Dimitrov, Pantoflíček. Trenér: Miroslav Vašut.

53. Bříza R. (4:1, as. Bíro)