^
24.04.2022 | 10:00 | M | Bílá Hora
Sokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
0:1
[0:1]

Dorost veze výhru z Bílé Hory. Rozhodl Sellers z trestného kopu.

Bílá Hora - Těžké utkání zvládl dorost za tři body. Výsledek byl otevřený do konce zápasu poté, co už v první půli se trefil George Sellers z přímého kopu. Po domácí prohře s Xaverovem je to opět výsledkové povzbuzení. Příště přijede k letiště třetí Zbraslav.


Hodnocení zápasu - Miroslav Vašut (trenér) :

Po nepovedeném domácím utkání zajíždíme na Bílou Horu, kde to dobře známe / v zimě jsme tam trénovali /. Utkání se hraje na UMT za stálého deště. My máme jediný cíl. Zvítězit. Plníme ho. Přesto bylo utkání otevřené, až do poslední minuty. Domácí hrozili jedinou věcí a to, nakopávanými míči za naši obranu. Ta se s tím vyrovnala dobře. Jedinou a rozhodující branku dává George ze standardní situace, snad ze čtyřiceti metrů. Druhý, pojišťovací gól nedáváme, i když dobré brankové šance, máme. David po rohovém kopu, Jonáš dává i gól, ten ale pro faul není uznán, Pavel má velké šance, ale neřeší je dobře. Mužstvo bojovalo, vidět byl Tobiáš, který toho dost schytal.

Nyní se už připravujeme na náš domácí zápas. Přesto si ještě dovolím "odskočit". Utkání jsem odehráli pouze s jedním náhradníkem a hrozilo, že ho nedohrajeme v jedenácti hráčích. Snažím se rozumět "jiným zájmům" hráčů /mladých/, přesto, jsme nějaká parta - tým, který za něčím jde, něco se učí a, i když se něco nepovede nebo se nedaří, měli bychom si to říci mezi sebou / trenér - hráči /. Takže, chlapci, jedeme dál. A, pokud možno, všichni. Díky.

 

Sestava

Hrubý - Bíro, Tržický, Sellers, Valenta - Bříza R. (60. Smejkal, Mareš, Jusko T., Jusko J. - Pantoflíček, Bříza P. Trenér: Miroslav Vašut.

Góly

21. Sellers

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon90---
Bříza Pavel90---
Bříza Radim60---
Hrubý Lukáš90---
Jusko Jonáš90---
Jusko Tobiáš90---
Mareš Jakub90---
Pantoflíček Jakub90---
Sellers George901--
Smejkal David30---
Tržický Tomáš90---
Valenta David90--


www.vejce.eu