^
17.04.2022 | 17:00 | M | Př.Kopanina
Starší dorost (U19)
SC Xaverov Horní Počernice o.s.
0:2
[0:2]

Dorostenci Kopaniny podlehli Xaverovu. Je to druhá ztráta v řadě.

Přední Kopanina - Po skvělém jarním startu starší dorost v přeboru Prahy klopýtá. Remíza v Dolních Chabrech, teď dokonce prohra doma s Xaverovem. Hosté z Horních Počernic měli větší touhu vyhrát a když přežili první poločas, kdy Kopanina ještě hrála, tak ve druhém už svůj dvoubrankový náskok v pohodě ubránili. Je to poprvé v této sezóně, kdy tým neskóroval!


Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut :

Pokažené Velikonoce. Po minulém remízovém utkání hrajeme doma a chceme zvítězit. Do zápasu vstupujeme dobře a jen díky nesoustředěnosti a slabému zakončení, neproměňujeme velmi dobré příležitosti po našich standardních situacích. A, jak už to tak bývá, soupeř po dlouhém autovém vhazování a závaru před naší brankou, dává gól. Ve snaze vyrovnat jsme hodně vysunutí a po nešťastné "minele" našeho gólmana, dostáváme druhý gól. O přestávce se snažíme mužstvo "nahecovat" na druhý poločas, střídáme jednoho útočníka a se snahou ještě s výsledkem něco udělat, jdeme na to. Bohužel, nic z toho se nepovedlo. Nevytváříme si žádnou gólovou šanci, jsme nevýrazní. Naopak soupeř ještě může přidat další gól. Prohráváme a utkání končí. Jsme zklamaní. Tohle je pro nás "facka". Uvidíme, jak se s tím hráči poperou. Snad pochopí, že nic nepřijde zadarmo. Budou mít ještě dost možností své "výkony" napravit. Pokud by se tak nestalo, moje mise by tady, na Přední Kopanině, nabrala velké trhliny. Věřím, že tomu tak nebude a tým svůj cíl splní. Jaký? Na to si odpovíme příště ...

Pořadí v tabulce:

Kopanina je nadále na druhém místě. Za vedoucí Libuší, která v dosavadním průběhu zatím ztratila jen na Kopanině (remíza), zaostává tým trenéra Vašuta o 12 bodů. Na třetí Zbraslav, která teď padla v Bohnicích je to stále náskok 6 bodů a na čtvrtý Xaverov 8 bodů.

 

Sestava

Hrubý - Bíro, Posukan, Tržický, Valenta - Jusko Jonáš, Muftuler, Sellers, Zavadil - Bříza (46. Mizer), Jusko Tobiáš (85. Pantoflíček). Trenér: Miroslav Vašut.

Góly

-

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon90--
Bříza Pavel45---
Hrubý Lukáš90---
Jusko Jonáš90---
Jusko Tobiáš85---
Mizer Pavel45---
Müftüler Ali90--
Pantoflíček Jakub5---
Posukan Daniil90---
Sellers George90---
Tržický Tomáš90---
Valenta David90---
Zavadil Roman90---


http://www.wine-deli.cz/