SK Hostivař
9:1
[6:0]

Dorost napodobil áčko. Hostivař si od letiště odvezla skoro desítku.

Přední Kopanina - Střelecké hody nabídla o víkendu Přední Kopanina. Áčko dalo v sobotu osm branek Třeboradicím, starší dorost v neděli devět gólů Hostivaři. Hattrick zaznamenali Müftüler a Jonáš Jusko. Ten k tomu přidal ještě dvě asistence. Za týden hraje Kopanina U19 v Dolních Chabrech.

Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut :

V druhém jarním soutěžním utkání, hrajeme opět doma. Do zápasu vstupujeme hodně aktivně a brzy jdeme do vedení. Postupně přidáváme další branky a už po prvním poločase je o výsledku rozhodnuto. Po přestávce dostávají prostor další hráči a utkání končí vysokým skórem.

Mužstvo musím pochválit za věci, které chceme v utkáních praktikovat /např. hrát více po stranách/. Správným směrem vede tým Ali, i když někdy míč drží zbytečně déle. Velmi produktivní byl dnes Jonáš, dobře hrál i jeho bratr, Tobiáš. I na řadě hráčích je vidět snaha posouvat své individuální výkony vpřed /Daniil, Roman/. Své si odehráli i David se Šimonem, ve druhém poločase byl hodně vidět Jakub.

Jen tak dále, chlapci.

Hrubý - Bíro, Tržický (K, 54. Novák), Valenta, Posukan - Jusko Jonáš (66. Bříza P.), Zavadil, Müftüler, Jusko Tobiáš (54. Matoušek), Zima (59. Pendelín) - Dimitrov (66. Kišš). Trenér: Miroslav Vašut.

8. Jusko T. (1:0, as. Hrubý), 14. Jusko J. (2:0, as. Dimitrov), 23. Dimitrov (3:0, as. Jusko J.), 27. Müftüler (4:0, as. Zima), 30. Müftüler (5:0, as. Jusko J.), 35. Jusko J. (6:0, as. Posukan), 57. Jusko J. (7:0, as. Dimitrov), 68. Müftüler (8:0), 85. Bříza P. (9:1, as. Matoušek)