06.04.2022 | 17:00 | M | Zlíchov
FK Zlíchov 1914
1:2
[0:2]

Zlíchov - Béčko odehrálo na Zlíchově zápas napínavý až do konce. Kopanina po prvním poločase vedla jasně 2:0. V druhé půli to mohlo být i 5:0, ale velké tutovky hráči neproměnili, a tak domácí snižovali na 1:2. V nastaveném čase dostal červenou kartu Oliver Šalanský. Přesilovka ani dlouhé prodloužené nastavení domácím k vyrovnání nepomohlo. Kopanina si nakonec odváží 3 body a vyhrála všechny tři úvodní zápasy jara. Góly vstřelili Spizzirri a Urban.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek:

Prvních 20 minut jsme byli jako kapr na gauči, ale zbytek poločasu už to bylo v pořádku. Druhý poločas byl opačný, kdy jsme si připravili 5 gólových šancí a pak přišel trest v podobě gólu soupeře. Nakonec jsme to uhráli, ale těžký zápas už byl na hranici výkonnosti našich dorostenců. Oliver dostal červenou kartu za to, co si nemůže dovolit. Dostane trest, dobře mu tak, ale pro nás je to velké oslabení.

Vávra - Machálek (72. Huleš), Tržický (46. Mareš), Škarda, Spizzirri - Asad, Blažek (46. Muftuler) - Šalanský, Mainolfi, Vik (K, 67. Janíček) - Urban. Trenér: Karel Koloušek.

31. Urban (0:1), 36. Spizzirri (0:2)