^
06.03.2022 | 9:00 | P | Bohnice
SK Praga Vysočany
Starší dorost (U19)
1:7
[0:1]

Dorost porazil výrazným rozdílem TJ Praga, účastníka divize. Sedm branek!

Bohnice - Na umělé trávě v Bohnicích si v neděli ráno všichni přivstali, aby mohlo být odehráno přátelské utkání mezi týmy TJ Praga a Přední Kopaninou. Papírovým favoritem byla vysočanská Praga, která hraje divizi. Na hřišti však bylo vše jinak. Účastník krajské soutěže, Přední Kopanina, dal Kopanině sedm branek. Z toho Ali Müftüler čtyři !!!


Hodnocení utkání - Miroslav Vašut (trenér):

Po dvou porážkách jsme chtěli udělat dobrý výsledek. Utkání se hrálo v Bohnicích na dobrém hřišti. Soupeřova hra nám vyhovovala. První poločas byl vyrovnaný, my se snažili hrát více po stranách, což se vždy nedařilo. Chybí ještě lepší spolupráce našich útočníků se zálohou. Ve druhém poločase se nám zdařily kombinační akce, po kterých jsme dávali góly. Nad všemi hráči vyčníval Ali, který svedl mnoho osobních soubojů, přihrával a střílel branky. Né dobrý pohled vnášejí naši hráči, kteří byli k utkání nominováni, přesto se nedostavili. Bylo nás jedenáct plus dva hráči, kteří jsou u nás na zkoužce. Bratři Břízové. Oba se snažili a mohli by být přínosem.

Posouváme věci, které chceme, aby se v naší hře objevovaly. Hra po stranách, větší aktivita útočníků, přesná a rychlá kombinace, a odstraňujeme to, co v naší hře nechceme, zbytečná komunikace při hře hráčů s trenérem, chybná a pomalá rozehrávka, delší hra po jedné straně.

 

Sestava

Hrubý - Kišš, Bíro, Tržický, Valenta - Smejkal, Müftüler, Mareš, Zima - Zavadil, Dimitrov. Hokejové střídání: Bříza Petr, Bříza Pavel. Trenér: Miroslav Vašut.

Góly

25. Müftüler (0:1), 49. Bříza Pavel (0:2, as. Valenta), 56. Müftüler (0:3), 69. Müftüler (0:4, as. Mareš), 72. Müftüler (0:5, as. Mareš), 74. Kišš (0:6, as. Müftüler), 79. Kišš (0:7, as. Zavadil)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon90---
Dimitrov Matyáš90---
Hrubý Lukáš90---
Kišš Daniel902--
Mareš Jakub90---
Müftüler Ali904--
Smejkal David90---
Tržický Tomáš90---
Valenta David90---
Zavadil Roman90---
Zima Lukáš90---


www.fcpk.cz/restaurace.php