4 - 10
[0 - 0]
SK Střešovice 1911 Starší přípravka (U11)

Přípravka napravila první prohru proti Tuchoměřicím a tentokrát vyhrála 10:4.

Střešovice - Svěřenci trenérů Cigánka a Řešátka odehráli druhý přátelský zápas nového roku 2022 a skončil úspěšně. Hráči FCPK dokázali soupeři vstřelit 10 gólů, z toho hned 6 padlo v první čtvrtině. Pak se soupeř vzpamatoval a zbytek utkání byl velmi vyrovnaný. Z toho také můžeme vyvodit výsledek z posledních třech čtvrtin, který byl 4:4. Hráči si tak jako v ostatních přípravných zápasech, které je čekají vyzkoušeli různé pozice. Například střelec Miyazaki nastoupil v bráně a vůbec nezklamal!

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

V neděli 30.1. jsme odehráli druhé utkání zimní přípravy. Zápas byl odehrán na kvalitní umělé trávě Střešovic. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a kluci hráli povedené utkání. Dostávali jsme se do dobrých šancí, které většinou končily gólem. Do nebezpečných šancí se dostával i soupeř, naštěstí nás často podrželi brankáři. Když měli kluci zápas pod kontrolou, zaměřili jsme se na rotaci pozic, aby si vyzkoušeli pozici, do které by se třeba za normálních okolností nedostali a mile nás překvapili, jak se s novými rolemi popasovali. Do příštího zápasu zkusíme využít podobnou rotaci, díky které se budou kluci všestranněji vyvíjet. Samozřejmě je však pořád co zlepšovat a musíme stále pracovat na všech neduhách, které nás opět potkali v rozehrávce, kombinaci, schopnosti hrát 1:1 nebo zpracování.

Hrdlička M., Kišš, Cole, Tsang, Miyazaki, Vobořil Petr, Hrdlička L., Racek, Kocourek, Žáček.