^
29.01.2022 | 10:00 | P | Admira
FK Admira Praha B
Starší dorost (U19)
1:4
[0:1]

Admira - Dorostenci odehráli svůj první zápas roku 2022 a byl opravdu kuriózní! Oba trenéři z důvodu nemoci nemohli zápas vést a jejich potenciální náhrady byli také zaneprázdnění. Vznikla tedy situace, kdy zápas jako vedoucí mužstva na místě řídil náš dlouholetý patriot Miroslav Novák, avšak zápas si hráči trénovali sami, a to úspěšně. Proti béčku ligového mančaftu, tedy divizi, uhráli Kopaňáci krásný výsledek. Zvítězili 4:1 a soupeře tak velice překvapili. Góly vstřelili Jusko, Tržický, Muftuler a Sellers. Hodnocení trenéra se tedy namísto trenérů ujal jeden z hráčů, který byl součástí čtyřčleného hráčského vedení týmu. Brankář Lukáš Hrubý.


Slovo hráče - Lukáš Hrubý:

Do zápasu jsme nastoupili velice namotivovaní vzhledem k podzimním výsledkům v pražském přeboru. Vzhledem k vysoké absenci několika klíčových hráčů a dokonce i obou trenérů(karantény, nemoci, zranění atd.) jsme měli při předzápasovém tréninku lehké obavy o průběhu zápasu. Změna však přišla při příjezdu na stadion, Tomáš Tržický, Deny Posukan a já, jsme se ujali vedení a vše krásně organizovali. Pochvalu musíme udělit všem hráčům, za to jak naše pokyny vzali vážně. Jak jsem už zmínil tak kvůli velké absenci, jsme museli během zápasu několikrát improvizovat. Zápas jsme zvládli jak psychicky, tak fyzicky, a to že byl soupeř fyzicky opravdu dobře připraven... Taktiku jsme oproti podzimu neměnili, hrajeme velice dobrý, ofenzivní fotbal, nebojíme se 1na1 a vystřelit na branku. To se dnes ukázalo a také pro to si odvážíme cenné vítězství 1:4 a určitě velikou motivaci do dalších utkání jak přátelských, tak i mistrovských. Jediný gól jsme dostali po zmatku ve vlastním vápně. Za mě velká pochvala všem z kabiny a makáme dál!

Sestava

Hrubý - Pendelín, Tržický, Posukan, Novák - Zima, Sellers, Muftuler, Dimitrov, Jusko - Zavadil. Střídali: Čvirk, Šimek, Kišš.

Góly

Tržický (0:1), Jusko (1:2), Müftüler (1:3), Sellers (1:4)

Hráli v utkání

 MGŽČ
Čvirk Petr45---
Dimitrov Matyáš90---
Hrubý Lukáš90---
Jusko Jonáš90---
Kišš Daniel45---
Müftüler Ali90---
Novák Miroslav90---
Pendelín Miroslav45---
Posukan Daniil90---
Sellers George90---
Šimek Viktor45---
Tržický Tomáš90---
Zavadil Roman45---
Zima Lukáš45---


www.unetickypivovar.cz