SK Hořovice
6:2
[4:1]

Kopanina prohrála s divizními Hořovicemi. Musel chytat střelec Urban.

Hořovice - Zimní memoriál Luboše Bureše v Hořovicích si fotbalisté Přední Kopaniny proložili přáteláčkem s Hořovicemi, účastníkem divize. Výsledek byl vcelku jednoznačný 6:2 pro našeho soupeře také proto, že soupeřovým střelám v brance Kopaniny musel improvizovaně čelit jinak obvykle útočník Daniel Urban. Příště hraje s třetiligovým béčkem FK Příbram.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Další utkání v Hořovicích jsme odehráli proti domácímu diviznímu mužstvu. Nutno říci, že jsme dorazili v silně kombinované sestavě bez brankáře, kdy si do branky stoupl ne zcela zdravotně v pořádku kanonýr Dan Urban. V utkání jsme šli poměrně rychle do vedení, kdy po pěkné akci nadvakrát zakončoval Oliver Šalanský. Bohužel jsme pak v rozmezí 15 minut vyrobili 3 obrovské individuální chyby, které soupeř okamžite potrestal. V poli se hrál naprosto vyrovnaný zápas, řekl bych, že jsme soupeře i ve druhém poločase přehrávali, ale výsledkově nás sráží neproměnování jasných šancí a na druhou stranu dostaneme gól téměř ze všeho po obrovských chybách. Máme velmi mladé mužstvo, kdy velkou část zápasu bylo na hřišti 7 hráčů ročníku 2002 a pro ně to jsou obrovské zkušenosti, které získávají.

Urban - Mejdr, Tržický, Huleš Robin, Spizziri - Vik, Flaks, Schierreich, Kučera, Veleba - Šalanský. Hokejově střídali: Asad, Vágner Adam, Blažek, Huleš David. Trenér: Daniel Vott.