04.12.2021 | 11:15 | T | Lochkov | O pohár starosty MČ Praha 5
Mladší přípravka (U9)
11:7
[0:0]

Eddie Inward čtyři góly, ale Kopanina nakonec se Slivencem prohrála.

Lochkov - Poprvé v zimním turnaji O pohár starosty MČ Praha 5 se mladší přípravka představila na hřišti v Lochkově. Soupeřem byl AFK Slivenec. Vyrovnaný zápas se rozhodl až v poslední třetině, kdy Kopaňáci začali ztrácet. Nejlepším střelcem modročervených byl Eddie Inward se 4 góly. Byl to poslední zápas turnaje v tomto roce. Příště se Střešovicemi až v lednu.

Hodnocení trenéra - Pavel Mošna :

První zápas našeho týmu na zasněženém hříšti. A srdnatý výkon všech hráčů. Ještě po dvou třetinách zápasu jsme hráli nerozhodně.

Postupně však lépe kombinující a běžecky i fyzicky lépe vybavený tým Slivence přehrával naši méně důslednou obranu. Dobře chytal Adam Tauš, musíme však pracovat na jeho lepším zapojení do samotné hry. V poli zaslouží absolutorium Eddie, který vstřelil 4 goly a ještě nahrával svým kamarádům v mužstvu. Všechna mužstva, s kterými jsme se dosud v zimní lize setkali, mají lépe organizovanou hru dopředu i dozadu. Na tom musíme zapracovat, i když ono to vychází i z individuálních schopností hráčů.

Stejně tak na neustálém zapojení všech hráčů do hry. Na velkou marodku se trenéři už nechtějí vymlouvat, podobně jsou na tom dnes všechny týmy.

Treneři mají navíc jedno dilema: střídat hodně často, kdy se neustálým měněním (kombinační) hra rozpadá nebo nechat delší intervaly, kdy ovšem střídající hráči prochladnou nebo vycházet ze soupisky  9 hráčů, kdy se střídají celé čtyřky v poli anebo stavět poze soupisku 6 - 7 hráčů?

Tauš, Inward, Hanus, Froleš, Plešner H., Slivenecká, Švanda, Anderegg. Trenér: Pavel Mošna.