20.11.2021 | 11:15 | T | Motorlet | O pohár starosty MČ Praha 5
Mladší přípravka (U9)
21:9
[0:0]

Mladší přípravka odstartovala zimní turnaj na Motorletu prohrou s Bohemkou

Jinonice - První zápas zimní ligy, kategorie U9, se odehrál na hřišti Motorletu. Hned proti Kopanině nastoupil silný soupeř Bohemians Praha, který zvítězil 21:9. O branky Kopaniny se podělilo pět střelců. Nejvíce pálil Jakub Rabe, autor hattricku. Příští týden čeká modročervené derby s Aritmou.

Hodnocení trenéra - Šimon Řešátko :

K první třetině jsme přistoupili laxně a nedůrazně a díky tomu si soupeř dokázal nastřílet dostatečný gólový náskok. Zbylé dvě třetiny jsme už hráli lepší fotbal. Dostávali jsme se častěji do šancí a v některých momentech soupeře přehrávali. S druhým trenérem bychom chtěli vyzdvihnout skvělé výkony Tomáše Soukupa a Huga Plešnera.