Tatran RAKO Rakovník
4:2
[1:1]

Přebor skončil v Újezdu. Zimní přípravu začala Kopanina v Rakovníku.

Rakovník - Fotbalisté Přední Kopaniny po ukončení podzimní části sezóny nelení. Sedmý tým přeboru Prahy čeká do konce roku ještě několik týdnů tréninku a také přípravných zápasů. Prvním z nich bylo utkání v Rakovníku proti diviznímu Tatranu. Modročervení prohráli 2:4. Dále je čeká Tempo a Motorlet.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

První přátelské utkání po ukončení soutěže jsme odehráli na hřišti posledního mužstva divize B. První poločas jsme byli lepším mužstvem s dostatečným množstvím situací, které jsme měli vyřešit k výraznějšímu vedení než 1:0. Branku jsme dali po krásné akci Huleše, Mainolfiho a Šalanského, kdy jsme se dvěma kolmými přihrávkami dostali až za obranu Rakovníka a dali krásný gól. Bohužel cca ve 30. minutě se zranil Asad a a museli jsme brzy využít jediné střídání, které jsme měli k dispozici. Navíc těsně před poločasem jsme si nepohlídali jednu situaci a dostali hloupou branku. Druhý poločas soupeř prostřídal a u nás se začala projevovat i únava některých hráčů, takže jsme nakonec odjeli s porážkou 2:4. Branku vstřelil z trestného kopu Spizzirri. Je jen škoda, že jsme na toto utkání měli velké množství omluvenek, jelikož jsem přesvědčen, že kdybychom tam měli ještě 2-3 hráče, tak jsme to utkání zvládli i výsledkově.

Pospíšil - Boček, Janek, Huleš, Spizzirri - Veleba, Asad, Hajný, Mainolfi - Šalanský,Hollmotz. Na střídání : Janíček. Trenér: Daniel Vott.