Starší přípravka (U11)
19:23
[7:15]

Přípravka prodlužuje vítěznou vlnu. Tentokrát to nezvládl zlomit Vyšehrad.

Vyšehrad - Starší přípravka vyhrála i druhý jarní zápas. Tentokrát venku na umělce druholigového Vyšehradu. Zápas v prvních dvou čtvrtinách spěl i k větší výhře, hosté však v polovině nedokázali navázat na své výkony a soupeř, tak hru vyrovnal. I když marně. Domácí svůj výkon sice zlepšili, vedení si ale Kopanina udržela, a tak si zpátky přes Vltavu, mohli vést naši kluci další tři body. Opět nastoupili, a pomohli i 4 posily z U9. Svoji mistrovskou premiéru si odbyl také Oliver Zálešák, a to rovnou gólově! Další víkend se hraje doma proti skoro neporaženým Klánovicím.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Druhý jarní zápas jsme odehráli na půdě Slavoje Vyšehrad. Slavoj Vyšehrad je dvě místa za námi, a proto jsme věděli, že to nebude jednoduchý zápas.

Na hřišti číslo jedna, kde koučoval trenér Šimon Řešátko, se dostali naši hráči v první čtvrtině do pohodlného náskoku 5:1 a celou první čtvrtinu díky vysokému tlaku hráli dost dobrý a koncentrovaný zápas. Bohužel ve druhé čtvrtině soupeř srovnal na 5:5 a dostal se zpět do zápasu. Díky týmovému výkonu a dobře načasovaným střídání jsme dokázali uhrát na prvním hřišti velmi dobrý výsledek 11:11. Za zmínky určitě stojí výkony 1) Jéňi Racka, který dokázal být velmi platný na hřišti a poté i v bráně, 2) Marka Hrdlička, který odchytal velmi dobré utkání, a i posléze v poli byl velmi platným hráčem.

Na druhém hřišti byla předvedená hra více jednoznačná, i když výsledek tomu neodpovídá. Dnešními zákroky nás podržel brankář ml. přípravky Adam Tauš, kterému dnes dost dobře vypomáhala i obranná dvojce Davagle, Cestr. A jsem rád, že na poslední chvílí přijal pozvánku na zápas Oliver Zálešák, kterému tímto i gratuluji k prvnímu gólu za starší přípravku. Celý zápas odehrála kvalitně i čtveřice z ml. přípravky (Rabe, Tauš, Hanus, Hrdlička L.), kteří do puntíku plnili pokyny trenérů a dokonce se i všichni tři hráči z pole gólově prosadili.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem klukům za dobrý a reprezentativní výkon našeho klubu a také klukům z mladší přípravky, kteří se velmi podíleli na dnešním vítězství.

Hrdlička M., Davagle, Kišš, Vobořil Pavel, Margarjan, Farář, Hanus, Racek, Žáček, Rabe, Vobořil Petr, Pospíšil, Tauš, Hrdlička L., Volf, Cestr. Trenéři - Kuba a Šimon Řešátkovi

6x - Margarjan, 3x - Racek, Vobořil Pavel, 2x - Rabe, Hrdlička M., Žáček, Vobořil Petr, 1x - Zálešák, Hrdlička L., Hanus