TJ Junior Praha
5:0
[2:0]

Starší dorost vstoupil do jara vysokou výhrou. Doma dal pět branek Junioru.

Přední Kopanina - Jarní premiéra se staršímu dorostu FCPK výsledkově vydařila. Kopanina porazila doma Junior vysoko 5:0. Se stejným soupeřem Kopanina hrála na podzim jen 1:1. Odvetu trenér Vašut nazval povinnými body, protože herně tam byla rozhodně rezerva. Dvě branky dal Müftüler, po jedné pak Posukan, Zavadil a Tobiáš Jusko. Za týden hraje dorost doma s Hostivaří. Opět doma U Drahušky.

Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut :

V prvním jarním kole jsme na domácím hřišti získali povinné tři body. Výhra se ale nerodila lehce. Za 1. poločas jsme si prakticky nevytvořili nějakou šanci. Brzdily nás zbytečné ofsajdy a zakončení nebylo žádné. Paradoxně jsme šli do vedení, když jsme hráli o desíti / byl ošetřován Sellers /. Po standardní situaci se prosazuje Daniil Posukan. Vzápětí, po kombinaci "hoď a běž", Roman Zavadil dává na dva nula. Druhý poločas se hrál hodně otevřený fotbal a my hodně chodili do otevřené obrany hostů. Přidáváme další branky.

Vyhráváme a utkání končí. Nutno, ale říci, že jsme nastoupili v nejsilnější sestavě, chyběl pouze Tomáš Tržický. Bude důležité, aby hráči zůstali zdraví, trénovali a to je předpoklad, že se jejich individuální výkony budou zlepšovat.

Hrubý - Bíro, Sellers (K), Valenta, Posukan - Jusko J. (56. Matoušek), Mareš, Müftüler (75. Novák), Zavadil - Jusko T. (68. Pendelín), Mizer (64. Dimitrov). Trenér: Miroslav Vašut.

42. Posukan (1:0, as. Jusko T.), 44. Zavadil (2:0, as. Müftüler), 53. Jusko T. (3:0), 69. Müftüler (4:0), 74. Müftüler (5:0, as. Dimitrov)