^
06.11.2021 | 10:15 | M | Újezd Praha 4
SK Újezd Praha 4
FCPK
8:0
[4:0]

Kopanina dostala v přeboru osm branek. "Je to nářez," řekl trenér Daniel Vott.

Újezd u Průhonic - V předehrávaném 16. kole přeboru Prahy inkasovali fotbalisté Přední Kopaniny tvrdý direkt. Prohráli s Újezdem P4 0:8. Trenér Daniel Vott postavil sestavu na zkušených hráčích. Mladé poslal do souběžně se hrajícího zápasu béčka proti ČAFC. Přišel však výbuch, ostuda!


Dostat osm gólů v mistrovském zápase novodobá historie Přední Kopaniny nepamatuje. Před dvěma lety modročerveným uštědřila šestku Dukla Jižní Město, před pěti lety v MOL Cupu Tachov také šest oproti třem vstřeleným. V divizi ve stejné sezóně Ústí nad Orlicí 5:1. Ale osm a ještě nula? To je kolaps!

Hlasy trenérů
Karel Jeřábek (Újezd Praha 4): „Pro nás to byl jednoznačný zápas. První poločas jsme podali výborný výkon a vytvořili si dostatečný náskok. Ve druhém poločase jsme ho ještě zdvojnásobili.”
Daniel Vott (Přední Kopanina): „Tohle se těžko hodnotí, prostě jsme dostali nařezáno. Dostali jsme nařezáno zaslouženě, přes zimu jsme si sedli na zadek a víme, že takhle to dál nejde. Gratuluji Újezdu, protože byl ve všech oblastech lepší a ukázali nám, že je potřeba hodně pracovat. U nás, kromě jednoho hráče, kterým byl Pavel Šultes, ti ostatní nezvládli vůbec nic.”

Nejlepší hráč Újezdu Praha 4: Jiří Doležel.
Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Pavel Šultes.

 

Sestava

Pospíšil - Tržický, Škarda, Krejčí, Kučera - Boček (73. Janíček), Vik, Vágner, Janek (46. Hajný) - Šultes, Urban (K, 46. Průša). Trenér: Daniel Vott.

Góly

-

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Boček Lukáš73---
Hajný Dominik45---
Janek Václav45--
Janíček Michal17---
Krejčí Jiří90---
Kučera Luboš90---
Pospíšil Kryštof90---
Průša David45---
Škarda Dominik90---
Šultes Pavel90---
Tržický Jakub90---
Urban Daniel45---
Vágner Robert90---
Vik Šimon90---

www.tati.cz