Pardálové
TJ Sokol Hostivice
5:2
[3:0]

Pardálové přehráli Hostivici. Chytal Bartoš, v útoku řádila dvojice Trojek-Trojan.

Přední Kopanina - Sedmý zápas odehráli Pardálové v podzimní části sezóny. Proti Hostivici si připsali čtvrtou výhru. Kromě toho mají tři prohry, tedy žádnou remízu. Kopanina šla do vedení už 4:0, pak nechala soupeře snížit na rozdíl dvou branek, ale poslední gól dali opět domácí. V brance zaskočil za nemocného Bíra Bartoš. Nejlepší střelec Trojan dal jeden gól a u tří asistoval. Dvakrát se trefil Trojek.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Pokud bychom se scházeli v této sestavě, budeme málokdy k poražení. Jirka Trojek slíbil tataráček po zápase na oslavu svých kulatin a najednou to jde :) Dobrá první půle, pak jsme se trochu uspokojili, možná také únava, protože než se soupeře sešel, už jsme měli 35 minut odehráno mezi sebou. Za mě spokojenost a kdybychom se v této sestavě sešli i za týden v Dolanech, vyhrajeme i tam.

Bartoš - Skalník, Odstrčil, Kolář, Fryk - Szwarc, Trojek, Záhorec, Stára - Trojan, Rákosník. Hokejové střídání: Kučera, Hájek. Trenér: Tomáš Cigánek.

Trojek (1:0, as. Trojan), Fryk (2:0, as. Odstrčil), Trojek (3:0, as. Trojan), Rákosník M. (4:0, as. Trojan), Trojan (5:2, as. Kučera)