FK Rudná
5:1
[3:0]

Pardálové padli podruhé v řadě. V Rudné měli výrazně navrch domácí.

Rudná - Nebyl to kopaninský večer. Modročervení začínali v osmi hráčích v poli plus gólman Bíro. Pak dorazil desátý Presl a nakonec i jedenáctý Szwarc. Na druhou půli pak Novák a Horák. Byla to skládačka, která obrala tým od letiště o lepší výsledek. V devíti třikrát inkasovali. Krásný gól na 1:3 Řezníčka nakonec nic neřešil. Oslabená sestava na domácí tým tentokráte neměla. Uvidíme co na Julisce příští týden.

Hodnocení managera - Jaroslav Bíro :

Domácí se sešli tradičně ve velmi silné sestavě a i když tentokráte absentoval ex-reprezentant Radek Šírl, tak se mohli stále opřít o výrazné individuality Kardu ve středu pole a Pospíšila ve středu obrany. Proti takovému soupeři se musíme sejít v kompletním složení a hlavně v jedenácti lidech od začátku. Hodně tradičních opor si bohužel čas nenašlo a raději trávili čas jinak než fotbalem. Přesto i v devíti jsme první poločas obstáli a zápas ještě vyloženě ztracený nebyl. Ovšem jak v prvním poločase, tak i ve druhém nás provázela spousta nepřesností a málokdy jsme dokázali vpředu přidržet míč. Druhý poločas jsme již v plném počtu zahájili dobře a podařilo se nám snížit na rozdíl dvou branek a nějaká ta další šance se také dostavila. Bohužela přesnost a kvalita v zakončení tentokráte chyběla. Definitivně do kolen nás srazil čtvrtý vlastní gól a bylo prakticky po zápase. Je třeba zlepšit docházku a především dochvilnost. Jediným světlým momentem tedy v zásadě byla naše vstřelená branka. Celá akce byla překrásná a to nejen chytré zakončení Míry Řezníčka a finální pas Lukáše Kučery.

Bíro - Skalník, Cigánek, Bartoš, Vaníček - Vodenka, Kučera, Řezníček, Stára. Hokejové střídání: Presl, Horák, Szwarc, Novák. Manager: Jaroslav Bíro.

Řezníček (3:1, as. Kučera)