SK Viktoria Štěrboholy
1:4
[0:3]

Jasná výhra Kopaniny B v generálce. Viktorii Štěrboholy přehrála 4:1.

Štěrboholy - Poslední červencovou neděli sehrála kopaninská rezerva generálku před startem 1.A třídy. Soupeřem byla na svém hřišti Viktoria Štěrboholy. Tým hrající stejnou soutěž, jen druhou pražskou skupinu. Zápas skončil výhrou hostů od letiště, kteří o výsledku rozhodli v prvním poločase. Ten skončil 3:0 pro Kopaninu. Po přestávce padlo po jedné brance na obou stranách. Kopanina B zahájí soutěž doma s ČAFC v neděli 1.8. od 17 hodin.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Situace oproti předchozím sezónám se výrazně změnila a B tým je z velké části v symbióze s A týmem. Kádr béčka je užší, naopak se výrazně rozšířil kádr áčka. A tak i přes výhru v generálce bych byl spokojenější s jiným výsledkem než jen 4:1. Potenciál je velký a jsem zvědav, jak se budeme prezentovat v soutěžních utkáních.

Sestava 1.poločas: Švarc - Boček, Tržický, Pechar, Vik - Schierreich S. - Hollmotz, Šultes, Janíček, Hajný - Vágner A. Sestava 2.poločas: Švarc - Brabec, Tržický, Janek, Hajný - Šultes, Blažek, Rezek, Nejeschleba, Vágner A. - Mboula. Trenér: Karel Koloušek.