19.09.2021 | 09:00 | M | Řeporyje
Mladší přípravka (U9)
16:31
[8:20]

Řeporyje - Mladší přípravka zdolala po brzkém nedělním vstávání Řeporyje o 15 gólů. Na jednom hřišti se tým rozstřílel, ve vedení dvou hráčů s devíti góly - Anderegga a Inwarda. Na druhém hřišti tým po velkém boji prohrál. V součtu hřišť to však znamenala výhra, která kategorii U9 posunula na hranici tří výher. Další kolo se hraje v úterý 28.9. od 16:30 doma proti Bohemce.

Hodnocení trenéra - Pavel Mošna:

Vysoké vítězství Realu. Tým od začátku soupeře jasně přehrával, dobře kombinoval a s chutí si zastřílel. Podržel tak celkový výsledek a tak si trenéři Barci mohli dovolit prostřídání širšího kolektivu hráčů v závěru zápasu. Barca držela se silným a fyzicky i střelecky dobře vybaveným soupeřem tři čtvrtiny zápasu krok a stále doháněla jedno až tříbrankový náskok. Po prostřídání ve čtvrté čtvrtině jsme obdrželi serii golů, které však již nemohly zvrátit celkové nečekaně vysoké vítězství.

Tausch, Procházka, Rabe, Inward, Anderegg, Hrdlička, Včeláková, Lajn, Soukup, Heral S., Švanda, Švandová, Hanus, Slivenecká. Hlavní trenér: Pavel Mošna

Inward, Anderegg - 9x, Procházka - 4x, Rabe - 3x, Heral - 2x, Hanus, Švanda, Švandová, Hrdlička - 1x