FK Slavoj Vyšehrad
12:7
[6:4]

I přes konec v polovině zápasu dokázala přípravka porazit slabší vyšehrad.

Kopanina - V dohrávaném prvním kole přivítala starší přípravka na domácím stadionu soupeře z Vyšehradu a zápas to nebyl ledajaký. Již o první pauze se musel zápas přerušovat kvůli průtrži mračen. Na druhou čtvrtinu byl zápas obnoven, avšak s tím, že ke konci začalo znovu silně pršet a to už byla konečná. Zápas tedy skončil po poločase a starší přípravka tak vyhrála 12:7. Zapsala si tak první body v sezóně a i přes brzký konec se může radovat. Další utkání odehraje v neděli hned po přípravce mladší v 11:00.

Hodnocení trenéra - Jakub Cigánek:

Dnešní zápas opravdu nebyl dle klasického scénáře, a tím nemyslím to, že se hrálo v týdnu. Hráči se museli vypořádat s opravdu silným dešťem, který je provázel obě odehrané čtvrtiny, a právě kvůli dešti se musel zápas ukončit. Většina by si podle výsledku mohla říct, že je to pro nás jedině dobře, že to bylo těsné a mohli bychom třeba i prohrát. Nevím, jestli rád, jelikož bych byl byl samozřejmě radši za větší produktivitu, ale musím konstatovat, že za dobu jsme byli dnes jasně lepším mužstvem, a kdyby se hrál celý zápas, tak bychom nepochybně přidali i mnohem více gólů. I přes pochopení težkého počasí jsem však nebyl spokojený s přístupem hráčů po začátku deště. Kluci začali být nekoncentrovaní a spíš, aby se soustředili na vstřelení gólů, tak si prohlíželi, jak jsou jejich dresy promočené. Právě toto bylo i důvodem, že jsme nevstřelili tolik gólů, na které jsme nepochybně měli. Pro trenéry to však může být jen motivace do dalších tréninků, aby bylo co trénovat :). Samozřejmě bych však chtěl konstatovat, že Vyšehrad patří v naší souteži k lehším soupeřům a k dalším zápasům musíme přistoupit ještě lépe, abychom mohli znovu slavit... zlepšovat se musí pořád!

Teď pořádně zregenerovat a v neděli vzhůru do Řeporyj!

Racek, Davagle, Pospíšil, Kišš, Novotný, Kocourek, Vobořil Pavel, Vobořil Petr, Farář, Cole, Žáček, Inward, Cestr, Hanus, Soukup, Hrdlička. Trenéři: Jakub Řešátko, Jakub Cigánek, Alex Antene