31.10.2021 | 11:00 | M | Př.Kopanina
TJ Sokol Stodůlky B
6:1
[4:0]

Kopanina - Svěřenci trenérů Kozlíka a Javornického navázali na skvělý druhý poločas proti meteoru a stodůlky jasně porazili 6:1. Již po poločase vedli o 4 góly. Právě o 4 góly v tomto zápase se postarali Mikula a Maxa, kteří mají už oba na svém kontě dvouciferný počet gólů. Oba dva se tak řadí mezi top 5 dosavadních střelců soutěže.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a konečně jsme nedopustili, abychom inkasovali slepené branky hned v úvodu a pak jen dotahovali. Celý poločas jsme byli aktivnější a vytvořili si hodně brankových příležitostí. Bohužel jsme proměnili jen minimum z nich, takže první poločas byl jen 4:0, ikdyž jsme mohli vést minimálně o další 4 branky. V poločase jsem apeloval na tým, aby se nenechal uchlácholit výsledkem, což se klukům naštěstí z větší části podařilo. Sice jsme se nechali v úvodu druhé půle trochu zatlačit, ale překonali jsme to a zaslouženě zvítězili. Klukům patří pochvala.

Merta - Hanus, Liška, Tekushev - Filipovský, Maxa, Mikula (K)- Dragon. Hokejově střídali: Ghadhab, Novotný, Slivenecký, Vovkanič. Hlavní trenér: Jan Kozlík.

19. Maxa (1:0), 25. Maxa (2:0), 28. Mikula (3:0), 33. Dragon (4:0), 52. Dragon (5:1), 56. Mikula (6:1)