12.09.2021 | 13:00 | M | Př.Kopanina
TJ Sokol Řepy
4:6
[2:5]

Kopanina - Mladší žáci podlehli ve třetím kole Sokolu Řepy rozdílem dvou branek 4:6. Nenavázali tak na výhru z ranního zápasu staršího dorostu a odstartovali také tím i sérii proher na zbytek programu dne na našem stadionu. V dalším kole je v pátek místo tréninku čeká Motorlet D.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík:

Už při předzápasové rozcvičce jsem tušil, že do zápasu půjdeme malátní, a to se také potvrdilo. V prvních asi dvaceti pěti minutách jsme prohrávali 1:5. Do poločasu snížil Škopek na  2:5. V poločasové přestávce jsme se trochu namotivovali a do druhého poločasu jsme vlétli naplno. Dali jsme dva góly ve dvou minutách. Zhruba 15 minut před koncem zápasu jsme přestali přemýšlet a nechali jsme se unést tempem zápasu. V závěru jsme po chybě dostali branku na konečných 4:6. Zápas hodnotím přínosně, kluci si zkusili vypjatý zápas a musí se naučit pracovat i s prohrou.

Merta, Liška, Sonntag, Hemrová, Mikula (K), Dragon, Hanus, Filipovský. Hokejově střídali: Slivenecký, Škopek, Tekushev, Novotný, Púčik, Bošek. Trenér: Jan Kozlík

20. Dragon (1:3), 33. Škopek (2:5), 36. Mikula (3:5), 37. Mikula (4:5)