CU Bohemians Praha C
5:1
[2:1]

Starší žáci překvapili. S vedoucí Bohemkou se žádný debakl nekonal.

Vršovice - Před týdnem starší žáci vybojovali v zápase dvou bezbodových týmů klíčový souboj proti Libuši. Teď je naopak čekalo velké sousto v podobě vedoucího týmu tabulky, CU Bohemians Praha. V 9.kole přeboru Prahy se však Kopaňáci drželi statečně. Poločas prohráli jen těsně o branku, nakonec dostali pět gólů. Dokonce však jeden vstřelili. Timi Kysilka snižoval na 1:2 ještě v první půli.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Ze stadiónu vedoucího celku si vezeme výsledek, který není žádný propadák. Věděli jsme, že budeme většinu času bránit a šlo nám to dobře. Chtěli jsme držet pozice, vydržet se soupeřem běhat a zápas mu co nejvíce znepřijemnit. Proti silným soupeřům nám vázne herní fáze, nemáme na to dost klidu, odvahy se nabídnout a samozřejmě se přidávají technické nedostatky. Přesto jsme dokázali skórovat. Už opakovaně hrajeme bez našeho kapitána Matyáše Kašky, který nám velmi chybí. Přesto jdeme nahoru s každým zápasem a věřím, že vršovický Union za týden zase potrápíme.

Štička - Bryčka, Hrubý (K), Anderson, Novotný - Mikula, Maxa, Kysilka M., Sokol - Dimitrov, Kysilka T. Hokejové střídání: Bosák, Bouzek, Švarc. Trenér: Tomáš Cigánek

25. Kysilka T. (2:1, as. Hrubý)