Starší žáci (U15)
10:0
[7:0]

Druhý zápas, druhá prohra. Hlavu vzhůru, zlepšujeme se, burcuje trenér

Jižní Město - Starší žáci Přední Kopaniny v přeboru Prahy prohráli i druhý zápas. A opět výrazně. Po jedenácti od Motorletu teď dostali deset od Dukly Jižní Město. Ani dvě porážky a skóre 0:21 však nesmí tým zlomit hlásá trenér Tomáš Cigánek. Na Dukle už viděl zlepšení. Zejména obrana ve druhé půli už začala fungovat. Inkasovala jen třikrát.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Není to ideální dvakrát takhle na úvod sezóny dostat naloženo, ale fakta jsou jasná. Začali jsme trénovat až těsně před soutěží a na úvod jsme si hned vykousli dva vyspělé soupeře. Líbí se mi, že kluci chodí na tréninky, kluci dohání fyzické manko, řešíme taktiku po přechodu na velké hřiště, máme dobrou atmosféru a věřím, že náš čas přijde. Na Dukle už jsme druhou půli dokázali držet pozice a v obranné činnosti navzájem spolupracovat. Dukla už měla problém se dostat do zakončení a dala jen tři góly z toho jeden byl vlastní. Obrana nám vzala většinu sil, dopředu jsme se příliš nedostávali, přesto šel Bouzek a pak i Mikula sám na branku. Věřím, že ve středeční dohrávce na Junioru už dáme svůj první gól v sezóně.

Štička - Mikšovský, Hrubý, Anderson, Novotný - Kaška (K), Šturm - Mikula, Kysilka Max, Sokol - Bouzek. Hokejové střídání: Růžička, Bosák, Bryčka. Trenér: Tomáš Cigánek.