Starší žáci (U15)
6:3
[5:2]

Na Junioru jsme prospali úvod. Pak vyrovnané a stříleli jsme i první branky.

Strašnice - Také po dohrávce 1.kola na Junioru zůstávají starší žáci v přeboru Prahy bez bodu (prohra 3:6), ale přišly první brankové statistiky. Úspěšným střelcem byl Timothy Kysilka (2 góly), třetí gól byl vlastní. Dalším soupeřem bude v neděli záběhlický tým ČAFC Praha. Hraje se na domácím stadiónu U Drahušky.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Prospali jsme úvod zápasu, byli jsme ve vesmíru a během dvaceti minut jsme pětkrát inkasovali! Nechali jsme soupeře dělat co chtěl, byli jsme zmatení, prostě mimo. Po důrazné domluvě se hoši probudili a najednou se hrál až do konce vyrovnaný zápas. Stačilo začít přistupovat včas k soupeři, zvýšit důraz v soubojích a najednou jsme se zvedli. Druhý poločas se hrál 1:1. Vstřelili jsme první branky v soutěži, za což jsme rádi. Zbavili jsme se nuly v kolonce vstřelených branek a všichni věříme, že se jednou zbavíme i nuly v kolonce bodů. Je před námi však ještě hodně práce. Mezi opory patřili opět Novotný, Kaška, Kysilka a Štička. Nadále více čekáme od stopérské dvojice Hrubý - Anderson. Rovněž od útočníků v čele se Sokolem, jejichž nedůraz a ztráty míčů ve většině soubojů nám komplikují situaci. Ostatní musí makat a zlepšovat své individuální výkony, protože v týmovém sportu je potřeba k úspěchu dobrá hra celého týmu. Zatím zaostáváme. Jsme rádi, že s námi opět šel Maty Mikula z mladších žáků, který sbírá cenné zkušenosti.

Štička - Mikšovský, Hrubý, Anderson, Novotný - Kaška (K), Šturm - Mikula, Kysilka T., Bouzek - Sokol. Hokejové střídání: Franěk, Dimitrov, Bryčka, Bosák, Trenér: Tomáš Cigánek.

22. Kysilka T. (5:1), 26. vlastní (5:2), 63. Kysilka T. (6:3)