^
07.11.2021 | 11:00 | M | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
ČAFC Praha
1:8
[0:5]

Poslední domácí zápas vůbec nevyšel. Dorost dostal osmičku od ČAFC Praha.

Přední Kopanina - Rozlučka s domácím stadiónem U Drahušky týmu mladšího dorostu vůbec nevyšla. Od Čafky inkasovali osm branek, pět za první poločas! Korekci výsledku na 1:8 zařídil Miroslav Novák. Podzimní část ukončí Kopanina za týden v dohrávce na stadiónu vedoucího celku ABC Braník.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Čafka byla náš soused v tabulce, v případě výhry jsme jí mohli v tabulce předskočit. Nepochopitelně jsme však selhali! Nástup nebyl špatný, začali jsme aktivně a dokonce nastřelili Zavadilem tyčku. Po pěti minutách nám však elán vyprchal. Soupeři jsme vyklidili pole, v obraně hráli jak děti z přípravky a navíc jsme vytvářeli neskutečné hrubky, které Čafka trestala. Ačkoliv jsme hráli v první půli s podporou silného větru, na branku jsme nevystřelili a sami pětkrát inkasovali. Navíc odstoupil pro zranění Zavadil a stažen byl Mareš, který neunesl vývoj utkání. Ve druhé půli v sestavě se třemi staršími žáky jsme se prali už mnohem statečněji, ale v cestě nám stál kromě soupeře již zmiňovaný vítr. Byli jsme rádi za čestný úspěch Nováka a pár dalších střel. Jinak si soupeř průběh už ohlídal. Bylo to velké zklamání. Za zmínku stojí slušný výkon Nováka v útoku a Dimitrova v záloze.

 

Sestava

Mendl - Tvrdík, Kišš, Bíro, Novák - Sellers (K), Mareš - Dimitrov F., Čvirk, Smejkal - Zavadil. Hokejové střídání: Hrubý, Novotný V., Bouzek. Trenér: Tomáš Cigánek

Góly

59. Novák (1:6)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon80---
Bouzek František80---
Čvirk Petr80---
Dimitrov Fabián80---
Hrubý David80---
Kišš Daniel80---
Mareš Jakub40---
Mendl Miroslav80---
Novák Miroslav801--
Novotný Vincent80---
Sellers George80---
Smejkal David80---
Tvrdík Tomáš80---
Zavadil Roman40---

www.prescogroup.cz