1 - 8
[0 - 5]
Mladší dorost (U17)ČAFC Praha

Poslední domácí zápas vůbec nevyšel. Dorost dostal osmičku od ČAFC Praha.

Přední Kopanina - Rozlučka s domácím stadiónem U Drahušky týmu mladšího dorostu vůbec nevyšla. Od Čafky inkasovali osm branek, pět za první poločas! Korekci výsledku na 1:8 zařídil Miroslav Novák. Podzimní část ukončí Kopanina za týden v dohrávce na stadiónu vedoucího celku ABC Braník.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Čafka byla náš soused v tabulce, v případě výhry jsme jí mohli v tabulce předskočit. Nepochopitelně jsme však selhali! Nástup nebyl špatný, začali jsme aktivně a dokonce nastřelili Zavadilem tyčku. Po pěti minutách nám však elán vyprchal. Soupeři jsme vyklidili pole, v obraně hráli jak děti z přípravky a navíc jsme vytvářeli neskutečné hrubky, které Čafka trestala. Ačkoliv jsme hráli v první půli s podporou silného větru, na branku jsme nevystřelili a sami pětkrát inkasovali. Navíc odstoupil pro zranění Zavadil a stažen byl Mareš, který neunesl vývoj utkání. Ve druhé půli v sestavě se třemi staršími žáky jsme se prali už mnohem statečněji, ale v cestě nám stál kromě soupeře již zmiňovaný vítr. Byli jsme rádi za čestný úspěch Nováka a pár dalších střel. Jinak si soupeř průběh už ohlídal. Bylo to velké zklamání. Za zmínku stojí slušný výkon Nováka v útoku a Dimitrova v záloze.

Mendl - Tvrdík, Kišš, Bíro, Novák - Sellers (K), Mareš - Dimitrov F., Čvirk, Smejkal - Zavadil. Hokejové střídání: Hrubý, Novotný V., Bouzek. Trenér: Tomáš Cigánek

59. Novák (1:6)