ABC Braník B
10:1
[6:0]

Dohrávku na Braníku vyhrál dle očekávání lídr tabulky. Podzim je uzavřen.

Braník - Kvůli prázdninám odložený duel 9.kola přeboru mladšího dorostu překvapení nepřinesl. Lídr tabulky, domácí ABC, zvítězil jasně 10:1. Čestný úspěch Kopaniny zaznamenal kapitán Sellers po uličce Jakuba Mareše. Hrálo se v neděli za velice brzkého výkopu (9.00) na umělé trávě v Braníku. Kopanina tak ukončila podzim osmou porážkou. S jednou výhrou a dvěma remízami jí patří s pěti body jedenácté, předposlední, místo v tabulce.

Hodnocení zastupujícího trenéra - Tomáš Cigánek :

Navzdory vysoké porážce jsem klukům po zápase poděkoval. Byl to velmi silný soupeř a my jsme pracovali až do poslední minuty na maximum. V sestavě jsme měli tři hráče ze starších žáků a nikoho na střídání. Pro kluky velké sbírání zkušeností. V poločase za stavu 0:6 jsem apeloval, abychom i druhou půli odehráli bez vypuštění. Mít pozitivní přístup až do závěrečného hvizdu a také skórovat. To se nám podařilo. Moc nám pomohlo, že hlavní opory Sellers, Mareš, Čvirk se soustředili jen na hru a drželi tým po celý zápas. Díky také oběma mým kolegům Jardovi Bírovi a Mírovi Novákovi. Tušili jsme do čeho jdeme, přesto ráno v osm byli v Braníku na značkách a společně a hlavně díky klukům zvládli s hlavou nahoře. Tohle mužstvo si prošlo během podzimu svými problémy, ale na jaře bude vyhrávat.

Mendl - Bryčka, Kišš, Bíro, Novák - Mareš - Smejkal, Čvirk, Sellers (K), Dimitrov F. - Kysilka T. Trenér: Tomáš Cigánek.

79. Sellers (10:1, as. Mareš)