07.11.2021 | 14:00 | M | Př.Kopanina
11:0
[5:0]

Zdařilá podzimní rozlučka. Bohnice si z Kopaniny vezou dvouciferný příděl.

Přední Kopanina - V posledním podzimním kole přeboru Prahy vzali starší dorostenci Kopaniny zápas s Bohnicemi velmi seriózně a užili si rozlučku jedenácti vstřelenými brankami a čistým kontem Lukáše Hrubého. Hattrick vstřelil kapitán Tržický (vše hlavou), nejproduktivnějším hráčem byl Müftüler 4+3. Kopanina obsadila po podzimu krásné druhé místo.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek (záskok za Tomáše Pechara) :

Chtěl bych klukům poděkovat. Jako náhradník za hlavního kouče jsem si mohl zápas v klidu užít a být u pohodové výhry. Do zápasu jsme dobře vstoupili, soupeři jsme od prvních minut vnutili naší dominanci a stříleli gól za gólem. Kromě občasných krátkých odpočinkových úseků jsme odehráli celý zápas s chutí a ani za rozhodnutého stavu nepřišlo žádné uspokojení. První půli okořenil hattrick kapitána Tržického, který se po třech standardkách prosadil třikrát hlavou. Báječnou bilanci 4+3 dosáhl Müftüler, také 2+3 hroťáka Dimitrova je pěkných. Gólman Hrubý udržel čisté konto, Juskové si odložili taneční a přišli na zápas. Samá pozitiva. Jen se nepodařilo přes snahu týmu zapsat mezi střelce Posukana, tak si počkáme na jaro.

Hrubý - Pendelín M. (72. Novák), Tržický (K), Valenta, Posukan - Sellers (46. Jusko Tobiáš), Muftuler - Zima, Mizér, Čvirk (46. Jusko Jonáš) - Dimitrov. Trenér: Tomáš Cigánek.

13. Tržický (1:0, as. Müftüler , 20. Tržický (2:0, as. Müftüler), 21. Dimitrov (3:0, as. Čvirk), 38. Tržický (4:0, as. Mizer), 39. Müftüler (5:0, as. Dimitrov), 50. Müftüler (6:0, as. Dimitrov), 55. Müftüler (7:0), 69. Mizer (8:0, as. Jusko T.), 78. Dimitrov (9:0, as. Müftüler), 84. Müftüler (10:0, as. Dimitrov), 89. Mizer (11:0).