^
09.10.2021 | 10:30 | M | Př.Kopanina
Starší dorost (U19)
SK Libuš
1:1
[1:1]

Starší dorost v oslabené sestavě remizoval s první Libuší.

Kopanina - Starší dorostenci vybojovali proti favoritovi Pražského přeboru jeden bod. Zápas skončil nerozhodně 1:1 a Kopanina se tak stala prvním týmem, který v této sezóně dokázal Libuši překazit zisk tří bodů. Dva nejlepší celky své soutěže dle domácího trenéra předvedli hru na divizní úrovni. Za domácí zapsal šestou trefu Dimitrov, za hosty již devátou Dang. V dalším víkendu se Kopanina vydá do Vršovic.


Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar:

Zápas mužstev z první a druhé příčky sliboval kvalitní utkání, na které se těšili obě mužstva. Libuš přijela na Kopaninu v roli favorita, ale bylo vidět, že mají respekt z našich posledních výsledků. Zápas byl vyrovnaný, ale po naší chybě se soupeř ujal vedení. O několik minut později jsme vyrovnali. Pendelín zachoval klid, posunul na Muftulera, který ve středu hřiště udělat kličku a poslal Dimitrova sám na brankáře 1:1. Druhá polovina druhého poločasu byla z naší strany o vůli. Na hráčích bylo vidět, že jedou na krev, padají do střel a pro úspěch dělají maximum. Dnes nás podržel brankář, který chytil tak 3 góly, ale VELKÁ pochvala všem. Škoda, že rozhodčí neposoudil 3 situace jinak, kdy 2 z nich by znamenali červenou kartu pro hosty a svou zkušeností nenechal hrát Dimitrova, který mohl jít sám na brankáře, protože pomezní se umávl. Zápas měl divizní úroveň a po průběhu je remíza spravedlivá...

Sestava

Hrubý - Zima, Posukan, Valenta, Pendelín - Sellers (K), Muftuler - Čvirk, Mizer, Jusko J. - Dimitrov. Hlavní trenér: Tomáš Pechar.

Góly

27. Dimitrov (1:1, as. Muftuler)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Čvirk Petr90---
Dimitrov Matyáš901--
Hrubý Lukáš90---
Jusko Jonáš90---
Mizer Pavel90---
Müftüler Ali90---
Pendelín Miroslav90--
Posukan Daniil90---
Sellers George90---
Valenta David90---
Zavadil Roman0---
Zima Lukáš90---

www.tati.cz