FC Zličín
3:1
[1:1]

Starší dorost porazil Zličín a ujal se tak druhého místa tabulky.

Kopanina - Starší dorost prodloužil svojí sérii výher v přeboru již na 5 zápasů a díky zaváhání do té doby druhé Zbraslavi se posunul za první Libuš. Hráči si tak spravili chuť po prohře v poháru. Utkání provedlo mnoho nebezpečných faulů zejména na domácího Juska T., v což vyústila i červená karta pro hostujícího Loskova. Právě Jusko pak v 93. minutě utvrdil skóre na 3:1 a kopanina mohla slavit. Příští víkend hrají dorostenci venku další těžký zápas pro Tempu.

Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar:

Velmi těžký zápas s houževnatým soupeřem ze středu tabulky nás čekal na domácí půdě, kdy jsme chtěli napravit reputaci z nepovedeného pohárové utkání. V zápase jsme prohrávali, když se soupeř dostal do vedení krásnou střelou, ale FCPK to nezlomilo a makalo dál. Odměna přišla v podobě vyrovnávajícího gólu. Do šaten se šlo za stavu 1:1. V druhé půli jsme byli lepším týmem, který neproměnil pár vyložených šancí, ale díky povedené standardní situaci a závěrečnému samostatnému nájezdu jsme soupeře zdolali 3:1.

Pochvala všem za odmakaný zápas, ale vyzdvihnout musíme kluky, kteří byli hrát předešlí den za muže a někteří i v ten samý den za mladší dorost.

Hrubý - Zima, Sellers, Valenta, Pendelín - Jusko J. (35. Čvirk), Jusko T. (K), Mizer (91. Smejkal), Mareš, Dimitrov - Benetka (82. Novák). Hlavní trenér: Tomáš Pechar.

30. Mizer (1:1, as. Benetka), 63. Benetka (2:1, as. Sellers), 93. Jusko T. (3:1)