Sokol Bílá Hora
4:2
[2:1]

Starší dorost se po výhře proti třetí bílé hoře hrne tabulkou nahoru.

Kopanina - Starší dorost zvládl boj o 3. místo v Pražském přeboru. V důležitém zápase porazil tradičního soupeře z Bílé Hory 4:2. Svěřenci Tomáše Pechara tak nezaváhali a vítězně se naladili na další těžký zápas, který je čeká příští víkend s druhou Zbraslaví.

Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar:

Celkem v dusném počasí jsme přivítali Bílou Horu v souboji o třetí místo. Z naší strany byl vidět zodpovědný výkon, hezké kombinace na jeden dva doteky a hodně zakončení. Malý herní výpadek jsme měli na začátku druhého poločasu nějakých 15 minut, ale všichni makali 90 minut a odměnou byla výhra a posun na třetí místo.

Hrubý - Pendelín, Tržický (K), Valenta, Posukan - Zima, Sellers, Jusko T., Muftuler, Jusko J. (65. Novák) - Zavadil. Hlavní trenér: Tomáš Pechar.

10. Jusko T. (as. Zavadil, 1:0), 34. Muftuler (penalta, 2:1), 69. Muftuler (3:2), 82. Sellers (as. Jusko T., 4:2)