SC Xaverov Horní Počernice o.s.
1:4
[0:3]

Dorostenci si poradili s horními počernicemi 4:1

Horní Počernice - Starší dorost navázal na výhru z minulého víkendu a tentokrát porazil chladnokrevně Xaverov 4:1. Soupeře přehrál ve všech směrech. Červenou kartu obdržel po dvou žlutých v 61. minutě domácí David Kučera. Hostující se tedy mohli šťastní vracet s dalšími třemi body, nicméně další týden je čeká těžký domácí zápas o vršek tabulky s Bílou Horou. Přijďte podpořit dorostence v neděli od 17 hodin a pomoct jim tak k dalším třem bodům.

Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, kdy už v první minutě mohla být odpiskaná penalta. Gól přišel po výborně zahrané standardní situaci. Perfektně jsme plnili pokyny do obrané fáze a dobře řešili situace u brány soupeře a zaslouženě vyhráli poločas 3:0.

Prvních 10 min v druhé půli jsme hráli vlažně, potom jsme se ale dostali znova do tempa a soupeře přehráli ve všech směrech, škoda že jsme nedali více gólů. Ale i tak 4 vstřelené góly na hřišti soupeře je výborný výkon. Škoda že jsme 1 gól obdrželi.

Celkově jsme podali výborný výkon v kterém se vyjímaly i výkony jednotlivců. Na tento výkon budeme chtít určitě navázat.

Přijďte podpořit dorostence k dalším třem bodům na domácí stadion.

Hrubý - Pendelín, Tržický (K), Valenta, Posukan - Zima, Mareš (86. Novák), Muftuler, Sellers, Jusko T. - Dimitrov. Hlavní trenér: Tomáš Pechar.

4. Tržický (1:0, as. Muftuler), 16. Dimitrov (2:0, as. Jusko), 38. Mareš (3:0, as. Dimitrov), 80. Zima (4:0, as. Jusko)