^
29.08.2021 | 17:00 | M | Př.Kopanina
Starší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
2:0
[2:0]

Dorost Kopaniny poráží Chabry se Šmicerem. Za sedm minut bylo hotovo.

Přední Kopanina - Dva rychlé góly Muftulera a Sellerse přinesly dorostencům FC Přední Kopanina první výhru v přeboru Prahy. Za sedm minut bylo rozhodnuto. Po dvou zápasech venku byla domácí premiéra hned vítězná. Chabry koučoval bývalý trenér FCPK Smatana a za hosty nastoupil i Šmicer jr. Kopanina se posunula na osmou příčku a příště hraje v Xaverově.


Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar :

Vstup do utkání jsme měli výborný, kdy jsme vstřelili dva rychlé góly. Byli jsme agresivní na míči a hodně balónů jsme získali i při re-presinku. Ve druhé půli jsme nedali asi šest vyložených šancí, třeba i z malého vápna. Soupeř měl pár náznaků a mohl vstřelit i gól, ale netrefil prázdnou branku. Celý zápas nás trápilo hodně nepřesností a řešení situací, kdy jsme chodili před vápnem do dvou, tří až čtyř hráčů namísto jednoduché narážečky. Zahozené šance nás naštěstí nemusí mrzet a připisujeme si první tři body! 

 

Sestava

Hrubý - Pendelín M., Tržický, Valenta, Posukan - Sellers, Čvirk (83. Smejkal) - Zavadil (66. Šimek), Muftuler (83. Kišš), Jusko T. - Dimitrov (66. Novák). Trenér: Tomáš Pechar.

Góly

4. Muftuler (1:0, as. Tržický), 7. Sellers (2:0, Jusko T.)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Čvirk Petr83--
Dimitrov Matyáš66---
Hrubý Lukáš90---
Jusko Tobiáš90---
Kišš Daniel7---
Müftüler Ali831-
Novák Miroslav24---
Pendelín Miroslav90---
Posukan Daniil90---
Sellers George901--
Smejkal David7---
Šimek Viktor24---
Tržický Tomáš90--
Valenta David90---
Zavadil Roman66---

http://www.praha.eu/jnp/cz/index.html