^
19.09.2021 | 16:30 | M | Př.Kopanina
FCPK B
SK Aritma Praha B
2:2
[1:1]

Pátý bod béčka v soutěži. Derby s Aritmou skončilo na Kopanině remízou.

Přední Kopanina - Druhá remíza rezervy FCPK v soutěži. V 8.kole 1.A třídy skončilo nerozhodným výsledkem derby Kopaniny B a hostující Aritmy B. Modročervení dvakrát vedli, ale dvakrát o náskok přišli. Podruhé v poslední minutě po rohu! Oba týmy usilovaly o vítěznou branku do posledních vteřin. Na domácí straně odstoupili pro zranění ramene Hajný a Vágner Adam. Kopanina zůstává třetí od konce a v příštím kole jí čeká 1999 Praha.


Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Soupeř přijel patřičně posílený, přesto to byl vyrovnaný zápas s více šancemi soupeře. Nakonec jsme mohli urvat i vítězství, jenže brankáře Aritmy zastoupil na brankové čáře spoluhráč po dobře provedeném přímém kopu Spizziriho. Po dlouhé době můžu říct, že mužstvo bojovalo a jen nezkušenost nás připravila o více bodů. Nakonec tedy výsledek "Děti" versus Aritma 2:2 beru.

Dosavadní vývoj soutěže:

Do čela 1.A třídy se probojovaly Cholupice, které zvítězily v zápase dvou lídrů na ČAFC. Aktuálně vedou o 4 body, ale tabulka je neúplná kvůli rozdílnému počtu zápasů (odstoupení Loko Vltavín B). Další tři týmy za Cholupicemi mají postupové ambice. Kromě ČAFC také Slivenec a Zlíchov. Překvapením je velká ztráta Braníka a také od Střešovic se zatím určitě čekalo více. Krizi prožívají Stodůlky, zatím bez bodu. Jen těsně nad nimi jsou dvoubodové Nebušice, které teď získaly druhý bodík proti Střešovicím. Uvidíme, co přinesou další kola.

 

Sestava

Pospíšil - Boček, Karbulka, Janek (46. Veleba), Spizzirri - Vik (K) - Hollmotz, Šalanský (58. Průša), Vostracký (81. Janíček), Hajný (33. Schierreich S.) - Vágner A. (46. Mainolfi). Trenér: Karel Koloušek.

Góly

7. Vágner A. (1:0), 54. Veleba (2:1)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Boček Lukáš90---
Hajný Dominik33---
Hollmotz Oldřich90---
Janek Václav45--
Janíček Michal9---
Karbulka Jan90--
Mainolfi Mattia45---
Pospíšil Kryštof90---
Průša David32---
Schierreich Sebastián57---
Spizzirri Luca90---
Šalanský Oliver58---
Vágner Adam451--
Veleba Vojtěch451--
Vik Šimon90---
Vostracký Filip81---

www.tranzit124.cz