^
11.09.2021 | 10:15 | M | Libuš
SK Libuš
FCPK B
2:1
[1:0]

Neuvěřitelné! Pátá prohra béčka o branku. Tentokráte v Libuši.

Libuš - Rezerva Kopaniny se v 1.A třídě výsledkově trápí. Z osmi zápasů už šestkrát prohrála. Z toho pětkrát o pouhý jediný gól ! Zabodovala pouze v zápasech s Nebušicemi a Zlíchovem. Naposledy prohrála 1:2 v Libuši, když až v nastaveném čase korigoval náskok domácích uzdravený Robin Huleš. Trenér Koloušek nasadil v průběhu i tři dorostence. Úplnou premiéru za muže měli Jusko a Müftüler. Poprvé za FCPK hrál Šalanský z Aritmy. Kouč Kopaniny byl k výkonu svého týmu velmi kritický, zejména k první půli.


Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Co říci k utkání? Za prvé, kdo viděl utkání, tak musí konstatovat, že trenér byl úplně zbytečný a měli by ho vyhodit, když takto připraví mužstvo. Hráči by si měli hledat jiný zdroj trávení svého volného času, protože to nemělo nic společného se sportem. Druhá půlka už měla jakási kritéria, ale celé to dopoledne bylo trapné. Potěšil mě jen výkon Sebastián Schierreicha a mile mě překvapili dorostenci zejména Tobiáš Jusko.

 

Sestava

Pospíšil - Blažek (57. Müftüler), Pechar (20. Průša), Huleš Robin, Tržický Tomáš (78. Mboula) - Schierreich S. - Šalanský (46. Jusko Tobiáš), Hajný, Vik, Hollmotz - Vágner Adam. Trenér: Karel Koloušek.

Góly

90.+1 Huleš Robin (2:1, as. Mboula)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Blažek Radim57---
Hajný Dominik90--
Hollmotz Oldřich90---
Huleš Robin901--
Jusko Tobiáš45---
Mboula Yannick12--
Müftüler Ali33---
Pechar Tomáš20---
Pospíšil Kryštof90--
Průša David70---
Schierreich Sebastián90---
Šalanský Oliver45---
Tržický Tomáš78---
Vágner Adam90---
Vik Šimon90---

www.ptas.cz