05.09.2021 | 17:00 | M | Př.Kopanina
4:5
[0:2]

Divoká přestřelka béčka s favoritem. Slivenec nakonec těsný náskok uhájil.

Přední Kopanina - Sedm zápasů, pět porážek a z toho čtyři vždy o jeden jediný gól. Kopaninská rezerva mohla mít v 1.A třídě mnohem atraktivnější konto. Modročervení sahali opakovaně po bodech, které jim těsně utekly. Naposledy se Slivencem. Favorit na postup v devítigólovém zápase vyhrál 5:4. Kopanina kvůli řadě zranění musela nasadit několik hráčů, kteří krátce předtím hráli za A na Admiře. Přesto se Slivencem hrála do poslední minuty o výsledek. Kopanina je po sedmi kolech třetí od konce. Za ní jsou jen Nebušice a Stodůlky.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Soupeř byl samozřejmě lepší, ale stejně musím v personální krizi své hráče pochválit. Někteří hráli dvě utkání v průběhu pěti hodin. Nakonec jsme prohráli o branku, ale 4 vstřelili. Koukat na Mateu Mainolfiho, jak po zápase za A mužstvo 35 minut vodí hráče Slivence byla sice slabá, ale hezká náplast na nepovedenou neděli na Kopanině.

Pospíšil - Vik, Brabec (K), Schierreich S., Boček (57. Mainolfi) - Hollmotz, Janíček, Blažek, Hajný - Vágner A., Mboula (80. Cockrell). Trenér: Karel Koloušek.

47. Hajný (1:2, as. Janíček), 69. Mboula (2:4, as. Vágner A.), 79. Hollmotz (3:4, as. Vágner A.), 90. Mainolfi (4:5)