23.10.2021 | 10:30 | M | Kunratice
3:1
[2:0]

Šance dotáhnout čelo padla. Kopanina prohrála s Duklou, lídrem tabulky.

Kunratice - Kopanina hrála v předposledním podzimním kole přeboru Prahy v Kunraticích. Tady si pronajímá hřiště vedoucí celek přeboru Prahy Dukla Jižní Město. Modročervení mohli stáhnout soupeře na tři body. Po porážce 1:3 je ztráta devítibodová. Jediný gól hostů dal kapitán Krejčí. Kanonýr Urban stále nehrál, navíc mužstvo půlhodiny v deseti bez vyloučeného Karbulky. Trenér Vott si neodpustil výraznou kritiku rozhodčího Gryce. Za týden poslední domácí zápas proti FC Zličín.

Josef Světlík (Dukla JM): „Myslím si, že zápas rozhodlo posledních deset minut prvního poločasu. Do té doby bylo utkání hodně vyrovnané, ale herně neurovnané. Moc nefungovala kombinace, vládla nervozita z důležitosti zápasu. V těch posledních deseti minutách se nám povedlo vstřelit dvě branky. Přišla naše tradiční slabina, že jsme hned inkasovali. Ale kluci ukázali charakter a rychle navýšili na 3:1. A potom si už Kopanina, v deseti, v podstatě nevypracovala žádnou šanci a utkání se jenom dohrávalo.”
Daniel Vott (Přední Kopanina): „Podle mě to byl z obou stran dobrý fotbal. Bylo to velmi důrazné, pro naše mladé kluky super škola. Do prvního gólu jsme byli lepším mužstvem, Pavel Šultes měl obrovskou šanci, vychytal ho brankář a možná by to bylo jinak. Pak jsme po naší chybě z brejku dostali na 1:0, do poločasu ještě jeden gól, kde to zavánělo ofsajdem. Něco jsme si o přestávce řekli. Dali jsme kontaktní gól na 2:1 a hned po tom jsme dostali na 3:1 po neodpískaném faulu na Krejčího. To mě strašně mrzí. Tenhle gól utkání rozhodl. Neodpustím si poznámku: hraje první s třetím mužstvem tabulky, úroveň super, hráči se snaží a píská to rozhodčí, který na tuto úroveň absolutně neměl. Hlavně fyzicky. V přeboru by i rozhodčí měli běhat. Když má nadváhu a nestíhá běhat, pak posuzuje situace z padesáti metrů a na obě strany to píská blbě.”

Nejlepší hráč Dukly JM: Jan Markuzi.
Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Dominik Škarda.

Vávra - Karbulka, Škarda, Krejčí (K), Kučera - Huleš R. - Veleba, Mainolfi, Spizzirri - Ptáček (72. Boček), Šultes. Trenér: Daniel Vott.

51. Krejčí (2:1)