FK Admira Praha B
2:1
[1:1]

Kopanina nedala penaltu a z Admiry odjíždí tradičně bez bodů. Byla blízko.

Kobylisy - Fotbalisté Přední Kopaniny zapsali druhou porážku. Opět nenašli recept na Admiru B (1:2). Tradičně neoblíbený soupeř je noční můrou Kopaniny, která může hledat v dávné historii, kdy naposledy proti týmu z Kobylis uspěla. Přitom tentokráte bylo k bodům blízko. Vedle řady šancí nedal útočník Ptáček ani penaltu. Jediný gól připsal navrátilec Krejčí.

Krejčí nastoupil poprvé v této sezóně. Od začátku ho trápilo svalové zranění. Hned v premiéře skóroval. Těsně před poločasem dal gól hlavou po rohovém kopu Spizzirriho na 1:1.

Zastoupil tak tradiční střelce. Ptáček své možnosti neproměnil a nepomohl svému týmu ani z penalty. Urban zůstal dokonce jen na lavičce. Zranění z tréninku ho pustilo na hřiště jen v úplném závěru na pár minut SOS ve snaze o vyrovnání.

Hosté nastoupili s výrazně omlazenou sestavou. Dokonce v brance nastoupil věkem teprve dorostenec Pospíšil, který je do FCPK zapůjčen z Loko Vltavín.

Kopanina po čtyřech výhrách v řadě padla. Podruhé v této sezóně. Poprvé nezvládla hned úvodní duel doma s Újezdem Praha 4 (více). V dalším kole se modročervení představí na domácím stadiónu proti Kolovratům. Těm se v letošní sezóně výrazně daří a v tabulce jim patří čtvrté místo s náskokem dvou bodů na FCPK. Ostře sledovaný duel, který může Kopaninu posunout zpět do první pětky nebo jí od ní výrazně odstrčil začíná U Drahušky v sobotu 11.9. od 17 hodin.

Hlasy trenérů
Pavel Gregor (Admira B): „S vítězstvím nad Kopaninou jsem velmi spokojený. Kopanina u nás potvrdila dobrou formu, hraje líbivý fotbal, v letošním ročníku přidala i na atletičnosti. Vítězství jsme vydřeli a klukům děkuju."
Daniel Vott (Přední Kopanina): „Z výsledku jsem zklamaný. Myslím si, že jsme si prohrát nezasloužili. Byl to spíš remízový zápas. Mohlo to dopadnout na obě strany. Obě mužstva měla své velké šance. My jsme za stavu 1:1 nedali obrovskou šanci. Vojta Ptáček sám před gólmanem dal vedle. Za minutu jsme dostali rozhodující gól. O ten byla Admira šťastnější. Bylo to na obě strany hodně kvalitní utkání. Škoda.”

Nejlepší hráč Admiry B: Oskar Drescher.
Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Jiří Krejčí.

Pospíšil - Škarda, Tržický (K, 46. Vik), Krejčí, Spizzirri (72. Hajný) - Vágner R. - Veleba (77. Hollmotz), Nejeschleba (82. Urban), Mainolfi - Vágner A. (55. Šultes), Ptáček. Trenér: Daniel Vott.

42. Krejčí (1:1, as. Spizzirri)