SK Hořovice
4:1
[3:0]

Kopanina se představila v Hořovicích v rámci oslav 111. výročí založení klubu

Hořovice - V rámci oslav 111. výročí založení fotbalového klubu SK Hořovice zavítala do nedalekých Hořovic také Přední Kopanina, která sehrála s domácím divizním týmem generálku na start přeboru Prahy. Hosté prohráli první půli 0:3 a celkově zápas 1:4. Jediný gól vstřelil Robert Vágner. Za týden hrají modročervení první mistrák doma s Újezdem P4.

Prohra v Hořovicích byla jedinou v letní přípravě. Důvodem byl především výkon v prvním poločase, který Kopańáci prospali a dostali tři góly.

Po přestávce střídající hráči Kopaniny přinesli oživení a možná i domácí s vědomím patřičného náskoku ubrali z plynu. Těžko říci co převážilo, ale většina podstatného se děla na polovině Hořovic a Kopanina si vypracovala dobrých sedm gólových šancí. Branky si však zřejmě schovala až na první mistrák proti Újezdu.

Jedinou branku vstřelil Robert Vágner a hodně kuriózně. Domácí gólman nepřesně rozehrál přímo na jeho kopačky a Robert mu poslal zpět oblouček do odkryté svatyně.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

První půle nás výrazně zaskočila, byl to z naší strany velmi špatný výkon. Takhle vstoupit do generálky na sezónu se nevidí. Zejména jsem to nečekal od těch nejzkušenějších. Druhý poločas nám naopak ukázal cestu kudy jít. Pohyb, náběhy krajních hráčů, množství šancí jen to proměňování! Měli jsme určitou představu o sestavě, ale dnes nám někteří hráči zamotali hlavu. Máme před sebou týden tréninku a v sobotu budeme chtít úspěšně odstartovat proti Újezdu Praha 4.

Vávra - Boček (46. Vik), Krejčí, Škarda, Kučera - Flaks (46. Schierreich S.) - Zemánek, Nejeschleba (65. Hajný), Vágner R., Veleba - Urban (70. Šultes). Trenér: Daniel Vott.

87. Vágner (4:1)