Starší dorost (U19)
3:3
[2:1]

První letní přípravný zápas dorostu. S Hostouní nakonec remíza 3:3.

Buštěhrad - Dorostenci nezahálí. První mistrák je na programu v půlce srpna a příprava začala už 19. července. Nový kouč Tomáš Pechar kromě tréninků rád zařazuje i zápasy, od kterých si slibuje především zlepšení kondice herní formou. Takový byl úvodní mač proti Hostouni. Kopanina nastoupila v jedenácti, prohrávala 0:2 a 1:3, přesto nakonec bylo utkání remízové.

Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar :

Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně, protože jsme přijeli na výlet. Trvalo nám 30 minut než jsme se rozkoukali a byli přítomni v utkání. O poločase muselo být trochu dusno. Ve druhém poločase přišlo zlepšení v přístupu hráčů, i když se nám nedařili některé technické věci, tak s výsledkem 2:2 můžeme být spokojeni. Nikoli s předvedenou hrou. Byl to však první zápas, důležitý byl zejména z pohledu kondice a to účel splnilo.

Hrubý - Zima, Kišš, Cigánek, Pendelín M. - Tržický - Khan, Čvirk, Jusko Tobiáš, Jusko Jonáš - Valenta. Trenér: Tomáš Pechar.

Jusko Tobiáš (2:1, as. Tržický), Čvirk z pen. (3:2, as. Jusko T.), Čvirk (3:3, as. Tržický)