^
13.06.2021 | 17:00 | P | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
Sokol Bílá Hora
5:2
[2:2]


Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar :

První půle z naší strany bojácná, vznikalo hodně nepřesností, měli jsme slabou komunikaci. Chyběl nám pohyb krajních záložníků a obránců. Když už jsme se snažili rozehrát, tak jsem kombinovali u našeho vápna, kam se zbytečně stahovali střední záložníci, kteří měli operovat mnohem výše, kde chyběli. Velké zlepšení bylo jak v obranných tak útočných standardních situacích, byli jsme zodpovědní v těch defenzivních a výborně standardky i zahrávali. Padla z toho i branka Tržického. Ve druhé půli jsme změnili rozestavení, začali více běhat, zlepšili kvalitu na míči, zpřesnili přihrávky a zlepšili pohyb útočníků, kteří to dobře časovali a zabíhali za obranu soupeře. Pochvala za hru jeden na jednoho před vápnem Bílé Hory. Nakonec zasloužená výhra.

Sestava

Hrubý - Zima, Kišš, Tržický, Pendelín - Valenta - Dimitrov, Sellers, Muftuler, Bauer - La Cognata. Hokejové střídání: Tvrdík, Duun. Trenér: Tomáš Pechar.

Góly

Sellers (1:1, as. Muftuler), Tržický (2:2, as. Sellers), Duun (3:2, as. Dimitrov), Dimitrov (4:2), La Cognata (5:2, as. Valenta)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bauer Maxim Justin80---
Dimitrov Matyáš801--
Duun Frederik801--
Hrubý Lukáš80---
Kišš Daniel80---
La Cognata Ciya801--
Müftüler Ali80---
Pendelín Miroslav80---
Sellers George801--
Tržický Tomáš801--
Tvrdík Tomáš80---
Valenta David80---
Zima Lukáš80---

www.kone-zduchovice.cz