^
07.06.2021 | 18:15 | M | Hostivice
TJ Sokol Hostivice
Pardálové
0:7
[0:3]

Silné vystoupení Pardálů v Hostivici. Kopanina zvítězila vysoko 7:0.

Hostivice - Fotbalisté Přední Kopaniny v kategorii 35+ (Pardálové) uspěli ve svém druhém zápase po uvolnění koronavirových opatření. Po klopýtnutí s týmem Sokola Řepy si tentokráte spravili chuť vysokou výhrou 7:0 nad Hostivicí. Pardály čekají do prázdnin ještě čtyři utkání, z nichž nejbližší už tento pátek v Rudné s místním FK.


Na krásném pažitu v Hostivici se hrálo pohodové utkání, kde branky dávali jen hosté. Je třeba sportovní přiznat, že i domácí měli své velké možnosti, ale buď s nimi naložili bídně nebo je vychytal skvělý Bíro. Ten zaskakoval v brance kvůli problémům s kolenem. Dalším zpestřením byla premiéra v sestavě Pardálů pro Karla Kadlece a Michala Janíčka.

O čtyři kopaninské branky se postarali Trojan s Trojkem, další tři přidali Szwarc, Janíček a Horák. Nejužitečnějším hráčem utkání byl Stanislav Trojan s bilancí 2+3. Stínem zápasu bylo zranění Křepínského, který si natáhl sval a bude v nejbližších týdnech svému týmu chybět.

Další zápas čeká na Pardály již tento pátek na stadiónu FK Rudná. Zveme fanoušky našeho týmu, aby přišli hráče povzbudit. Hraje se 11.6. od 18:30. Pro přehled ostatních duelů do konce sezóny klikněte zde.

Hodnocení managera - Jaroslav Bíro:

Ačkoliv se sestava dávala dohromady poměrně velice složitě ještě v den utkání, tak nakonec se podařilo namíchat to správné složení. Co bylo jako nebe a dudy oproti minulému utkání, tak to bylo nasazení a zodpovědná hra především v defenzívě. Za to pochvala všem a myslím, že s výkonem tentokrát panovala všeobecná spokojenost. Padlo sedm branek a to muselo potěšit nejen náš početný tábor příznivců v hledišti.

 

Sestava

Bíro (přijel později v úvodu záskok Bajar) - Skalník, Bartoš, Cigánek, Hájek - Křepínský, Janíček, Trojek, Szwarc - Trojan, Kadlec. Hokejové střídání: Vaníček, Horejsek, Bajar, Horák. Manager: Jaroslav Bíro.

Góly

Trojek (0:1, as. Kadlec), Szwarc (0:2, as. Trojan), Trojek (0:3, as. Kadlec), Janíček (0:4, as. Trojan), Horák (0:5, as. Trojan), Trojan (0:6, as. Horák), Trojan (0:7, as. Hájek)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bajar Ondřej90---
Bartoš Martin90---
Bíro Jaroslav90---
Cigánek Tomáš90---
Hájek Tomáš90---
Horák Jiří901--
Horejsek Václav90---
Janíček Michal901--
Kadlec Karel90---
Křepínský Jiří80---
Skalník Petr90---
Szwarc Jan901--
Trojan Stanislav902--
Trojek Jiří902--
Vaníček Jan90---

www.otocr.cz