^
29.05.2021 | 10:30 | P | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
TJ Sokol Stodůlky
4:3
[2:1]

Dorost potřetí v přípravě zvítězil. Drama proti Stodůlkám rozhodl Valenta.

Přední Kopanina - Nejpilnějším týmem Kopaniny po uvolnění opatření proti koronaviru je mladší dorost. Jeho hráči sehráli už čtvrtý zápas. Po výhrách nad Kralupy, Suchdolem, remízou se Střešovicemi nyní zvítězili už potřetí, a to 4:3 nad Sokolem Stodůlky. Úspěšnými střelci byli Pendelín, Tržický, Muftuler z penalty a vítězný gól dal po rohu Valenta.


Přestřelku mladších dorostenců s jedním povoleným starším na obou stranách rozhodl domácí David Valenta. Po rohu Tobiáše Juska lehce tečoval míč, který si ve spleti hráčů našel cestu k zadní tyči - 4:3.

Do té doby padlo šest gólů.

Kopanina šla do vedení premiérovým gólem Pendelína (1:0). Po rohu odkopnutý míč daleko za vápno si zpracoval a podle pravidla, když nevíš co s míčem vystřel vypustil projektil, který přeletěl gólmana hostů a skončil pod břevnem. Druhý gól padl rovněž po rohu, kdy Zavadil přiklepl Tržickému a ten z malého vápna propálil do sítě (2:0).

Stodůlky snížily těsně před poločasovým hvizdem, kdy útočník soupeře byl důraznější v malém vápně než Hrubý - 2:1.

Po přestávce následovala pasáž s rychlými výměnami skóre. Nejprve Stodůlky vyrovnaly na 2:2, Kopanina po penaltě Muftulera znovu vedla 3:2, ale Stodůlky vzápětí skóre opět dorovnaly. Pak přišel vítězný gól Valenty.

Poprvé zasáhl do zápasu trenér Tomáš Pechar. Bývalý hráč Přední Kopaniny bude od nové sezóny trenérem FCPK U19. Svou misi však začal už nyní. Do konce sezóny dorostence už povede za asistence dosavadních trenérů Kozlíka s Javornickým. Ti se na novou sezónu přesunou k mladším žákům.

Příští utkání odehrají dorostenci za týden v sobotu 5.6. od 10:30 proti Admiře. Trenérem týmu z Kobylis je dlouholetý hráč FCPK Martin Brabec.

Hodnocení trenéra - Tomáš Pechar :

Zápas bohatý na góly, který přinesl hezké vstřelené branky, ale zároveň hodně laciné. 

V průběhu zápasu jsme se převážně snažili držet míč a kombinovat, potřebujeme ale zapracovat na rychlejší práci s míčem a otáčení hry. Byly i pasáže, kdy jsme zbrkle chtěli dávat balony dopředu a vznikalo z toho hodně nepřesností. 

V druhém poločase jsme měli výborné náběhy za obranu a herní odvahu ve hře 1 vs 1 u vápna soupeře. Nebýt laciných gólů zápas bychom dohráli ve větším klidu, ale jsme rádi, že jsme zápas dokázali strhnout na naši stranu.

 

Sestava

Hrubý - Zima, Kišš, Cigánek, Pendelín - Mareš, Tržický - Jusko Tobiáš, Muftuler, Jusko Jonáš - Zavadil. Hokejové střídání: Valenta, Dimitrov, Bauer, Khan. Trenér: Tomáš Pechar, Jan Kozlík.

Góly

Pendelín (1:0), Tržický (2:0), Muftuler z pen. (3:2), Valenta (4:3)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bauer Maxim Justin80---
Cigánek Jakub80---
Dimitrov Matyáš80---
Hrubý Lukáš80---
Jusko Jonáš80---
Jusko Tobiáš80---
Khan Aimal80---
Kišš Daniel80---
Mareš Jakub80---
Müftüler Ali801--
Pendelín Miroslav801--
Tržický Tomáš801--
Valenta David801--
Zavadil Roman80---
Zima Lukáš80---

http://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky