^
23.05.2021 | 15:00 | P | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
SK Střešovice 1911
1:1
[1:0]

Mladší dorost remizoval se Střešovicemi. Hosté srovnali v poslední minutě.

Přední Kopanina - Mladší dorostenci FCPK sehráli již druhé utkání po rozvolnění opatření proti Covidu. Po výhře nad Čechií Kralupy nyní remizovali se Střešovicemi. Na vedoucí branku Jakuba Mareše odpověděli hosté v poslední minutě zápasu a srovnali na konečných 1:1.


Ačkoliv je konec května, utkání provázely rozmary počasí. Bylo velice chladno a velkou část zápasu pršelo. Fotbal tomu tak trochu odpovídal, ale všichni jsou rádi po dlouhé pauze na hřišti. Vedení Kopanině zajistil pěknou střelou za vápnem Mareš. Střešovice vyrovnaly náhodně, když po nedorozumění s obranou nastřelil gólman Hrubý při odkopu dobíhajícího útočníka, od kterého se míč odrazil do opuštěné branky.

Hodnocení zápasu - Daniel Javornický (Kopanina, asistent trenéra):

Zápas probíhal převážně s míčem na našich kopačkách, při přesunu do útočné fáze nám chybělo štěstí, místy i přesnost při řešení finálních situací před brankou. Jako první se gólově prosadil Jakub Mareš, který si na hranici vápna povodil bránící hráče a nekompromisně zakončil - 1:0. Jelikož šlo o přátelské utkaní, bylo prioritou, aby si každý z kluků po zrušení soutěží zahrál. Místy se zápas z důvodu stejné formace na obou stranách “chumlil”. Šanci na zvýšení měl Ciya La Cognata, odražený balon v malém vápně se mu nepovedlo kvalitně trefit - skončil na kopačkách obránce stojíciho na brankové čáře. V pěti posledních minutách odešla jistota na balonu a chtíč ještě něco vymyslet, z toho pramenily zbytečné odkopy a zbavování se míče v situacích, kdy by bylo lepší ho v klidu podržet, rozehrát po zemi a vykombinovat se ze soupeřova napadání.

Skóre se nakonec dělilo po zaváhání domácího gólmana - Střešovice z první větší šance, nutno dodat se značnou dávkou štěstí orazítkovaly celý zápas - 1:1.

 

Sestava

Hrubý - Zima, Kišš, Cigánek, Pendelín M. - Mareš, Tržický - Zavadil, Jusko Tobiáš, Duun - La Cognata. Hokejové střídání: Sellers, Jusko Jonáš, Valenta, Dimitrov, Muftuler. Trenér: Jan Kozlík.

Góly

Mareš (1:0)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Cigánek Jakub80---
Dimitrov Matyáš80---
Duun Frederik80---
Hrubý Lukáš80---
Jusko Jonáš80---
Jusko Tobiáš80---
Kišš Daniel80---
La Cognata Ciya80---
Mareš Jakub801--
Müftüler Ali80---
Pendelín Miroslav80---
Sellers George80---
Tržický Tomáš80---
Valenta David80---
Zavadil Roman80---
Zima Lukáš80---

http://www.wine-deli.cz/