FK Kralupy 1901
7:0
[1:0]

První zápas po rozvolnění opatření. Mladší dorost přehrál Kralupy.

Přední Kopanina - Fotbal se vrátil na hřiště. Po dvou týdnech tréninku vládní opatření rozvolnily natolik, aby se mohly hráti přátelské zápasy. Jako úplně první hráli mladší dorostenci, kteří si k Drahušce pozvali Čechii Kralupy. Po vyrovnaném prvním poločase (1:0) se ve druhé půli zrodila jasná výhra Kopaňáků.

Pozitivní na utkání byl návrat Jakuba Cigánka po dvouletém výpadku kvůli zraněnému kolenu a také zajímavé představení Jakuba Matouška. Ten si připsal hattrick a jednu asistenci.

Hlas trenéra - Jan Kozlík :

Po dlouhé době jsme si konečně zahráli, kluci byli při chuti, těšili se. Z tohoto pohledu zápas splnil svůj účel. Potěšil mě přístup kluků i kvalita.

Příští zápas týmu U17 bude za týden v neděli 23.5.2021 od 15 hodin na stadiónu SK Střešovice.

Lee Van der Meer - Tržický, Cigánek, Kišš - Matoušek, Jusko T., Mareš, Zavadil, Sellers - La Cognata, Duun. Hokejové střídání: Tvrdík, Bauer, Jusko J., Pendelín M., Muftuler. Trenér: Jan Kozlík.

La Cognata (1:0, as. Duun), Zavadil (2:0, as. Bauer), Matoušek (3:0, as. Muftuler), Matoušek (4:0), La Cognata (5:0), Mareš (6:0, as. Matoušek), Matoušek (7:0, as. La Cognata)